Warsaw Industry Week jednak już w czerwcu

Warsaw Industry Week jednak już w czerwcu Warsaw Industry Week

Utrzymująca się wciąż pandemia koronawirusa sprawia, że część wydarzeń targowych jest odwoływana, niektóre odbędą się w formie online, zaś pozostałe są przenoszone na drugą połowę roku – z nadzieją, że już wówczas sytuacja będzie dużo bezpieczniejsza. A tymczasem V edycja Międzynarodowych Targów Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych – Warsaw Industry Week została przeniesiona z listopada na czerwiec.

Targi Warsaw Industry Week dynamicznie się rozwijają od 2016 r. Jest to przede wszystkim impreza o charakterze kontraktacyjnym, skierowana do przedstawicieli biznesu. Podczas trzech dni targów wystawcy zaprezentują produkty i rozwiązania – od obrabiarek i systemów produkcyjnych służących do cięcia i formowania, poprzez precyzyjne narzędzia i komponenty do zautomatyzowanej produkcji.

Wydarzeniu towarzyszy szereg konferencji i spotkań biznesowych. Podczas szkoleń i seminariów branżowych uczestnicy zdobywają cenną wiedzę, której wykorzystanie w praktyce pozwoli na rozwój przedsiębiorstwa.

Warsaw Industry Week to również okazja do zapoznania się z panującymi trendami w przemyśle, a także zdobycia cennych kontaktów i istotnego know-how. Odwiedzający mają możliwość zobaczenia nowoczesnych narzędzi i maszyn w procesie produkcyjnym, jak również obejrzenia wizualizacji i symulacji innowacyjnych procesów i oprogramowania.

Podczas ostatniej edycji targów WIW, które odbyły się w 2019 r., 10,5 tys. zwiedzających z kraju i zagranicy miało możliwość zapoznania się z ofertą 380 wystawców, eksponowanych na dwóch halach wystawienniczych, a także zgłębić zagadnienia dotyczące nowoczesnych technologii obróbki, poprawy wydajności i efektywności oraz optymalizacji łańcucha produkcyjnego.

Charakter wydarzenia przyciąga głównie reprezentantów takich gałęzi przemysłu, jak: transport, motoryzacja, obróbka powierzchni, kolejnictwo, spawalnictwo, hutnictwo, metalurgia, plastyczna obróbka metalu, branża meblarska czy lakiernicza. Targi wyróżnia dostępność ogromnej, największej w Polsce powierzchni wystawienniczej, dającej wystawcom nieograniczone możliwości prezentacji swojej oferty.

V edycja Międzynarodowych Targów Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych – Warsaw Industry Week odbędzie się w Ptak Warsaw Expo w dniach 8-10 czerwca 2021 r.

Źródło: Ptak Warsaw Expo

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę