Wielofunkcyjna, szlifowana płytka z łamaczem MF

Reklama
Reklama

Narzędzia do rowkowania z serii GY marki MMC Hardmetalcieszą się znakomitą opinią i uznaniem wśród tokarzy. Wielokrotnie sprawdziły się w praktyce i są uważane za przełomowe narzędzia o niesamowitej sztywności, zapewniające dużą dokładność obróbki przy zachowaniu wysokiej wydajności. Zawierają szereg rozwiązań do rowkowania zewnętrznego, wewnętrznego i czołowego, dzięki czemu należą do grona najbardziej uniwersalnych systemów.

Unikalna technologia mocowania TRI-LOCK
System mocowania jest piętą achillesową uchwytów modułowych i jako najsłabszy punkt wyraźnie rzutuje na dokładność obrabianej powierzchni. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu mocowania TRI-LOCK inżynierom Mitsubishi udało się znacznie zwiększyć stabilność obróbki oraz wyeliminować niepożądane luzy i przesunięcia, co gwarantuje właściwe ułożenie oraz mocowanie adaptera i płytki.

System TRI-LOCK to połączenie śrubowe działające w trzech kierunkach: wzdłużnym i poprzecznym do osi trzonka oraz ukośnym.
Kierunek ukośny gwarantuje nie tylko odpowiedni zacisk adaptera na płytce, ale równocześnie przyciąga ją do korpusu. W połączeniu z klinowym mocowaniem płytki w adapterze uzyskano wysoką powtarzalność i dokładność montażu.

Jeszcze więcej zastosowań
Aby zapewnić kompleksowe zastosowanie narzędzi serii GY, ich asortyment został rozszerzony o płytkę z łamaczem wióra MF. Jego kształt zapewnia doskonałą kontrolę wióra w szerokim zakresie zastosowań:
· zeszlifowanie łamacza MF blisko czoła oraz ostra krawędź skrawająca szczególnie dobrze sprawdzają się w obróbce wykończeniowej,
· zeszlifowanie w dalszej części umożliwia efektywne łamanie wióra nawet podczas skrawania w kierunku skośnym,
· specjalne wygładzenie i spłaszczenie powierzchni przyłożenia gwarantuje uzyskanie płaskiego dna w obrabianym rowku.

Reklama

Powiązane firmy

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama