Wielofunkcyjny miernik parametrów instalacji Sonel

Sonel
Reklama
Reklama

Sonel, producent specjalistycznych przyrządów pomiarowych, poszerzył swoją ofertę m. in. o wielofunkcyjny miernik parametrów instalacji MPI-530 pozwalający wykonać wszystkie pomiary w instalacji elektrycznej zgodnie normą PN-EN 61557*.

Miernik wyróżniają rozbudowane funkcje pomiaru uziemień (dodatkowe metody cęgowe oraz rezystywność gruntu), automatyczne pomiary rezystancji izolacji w gniazdach oraz (przystawka AutoISO) dla przewodów 3-, 4- i 5- żyłowych; do tego pomiar ciągłości oraz możliwość pomiaru natężenia oświetlenia, rejestracja oraz analiza parametrów sieci (łącznie z harmonicznymi do 40.).

Reklama

Przyrząd ma innowacyjną pamięć umożliwiającą zapis kilkudziesięciu tysięcy wyników w strukturze gotowego protokołu (klient - obiekt - pomieszczenie - punkt pomiarowy) z opisywanymi punktami (klawiatura na ekranie bądź bezprzewodowa na pasku na rękę).

Miernik instalacji elektrycznych MPI-530 jest kompatybilny z wieloma akcesoriami - tymi znajdującymi się w wyposażeniu standardowym, jak i dostępnymi w ofercie dodatkowej. Dzięki ich zastosowaniu istnieje multum możliwości dla użytkownika: można wykonywać wiele rodzajów pomiarów, nosząc ze sobą tylko jeden przyrząd w pojemnym i solidnym futerale.

Reklama

*impedancja pętli zwarciowej z dokładnością nawet do 0,001Ω - dokładny pomiar również w obwodach z wyłącznikami RCD, parametry wyłączników RCD, rezystancja izolacji, rezystancja uziemienia, ciągłość połączeń ochronnych i wyrównawczych.

Więcej informacji: www.sonel.pl

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama