Wielosensorowe maszyny CMM o zwiększonej wydajności

Wielosensorowe maszyny CMM o zwiększonej wydajności Hexagon

Seria wielosensorowych i optycznych maszyn CMM o zwiększonej wydajności zapewnia producentom precyzyjnych części (małej i średniej wielkości) elastyczność konfiguracji, dzięki której mogą zwiększyć wydajność.

Ulepszona wielosensorowa współrzędnościowa maszyna pomiarowa 3D OPTIV M zapewnia dowolność konfiguracji i gotowość na przyszłe wyzwania, dzięki którym mogą zwiększyć wydajność w swoim unikatowym środowisku.

Ciesząca się dużym sukcesem koncepcja EPS oferuje producentom wybór czynników, które zwiększają wydajność, w zależności od potrzeb pomiarowych nakierowanych na wydajność, dokładność, elastyczność lub możliwość przeprowadzania pomiarów na hali produkcyjnej. Wcześniej skonfigurowane, bardzo nowoczesne i rozwojowe pakiety EPS ułatwiają kontrolerom jakości i operatorom maszyn CMM tworzenie, przeprowadzanie i analizę procedur pomiarowych, które zwiększają wydajność produkcyjną. 

OPTIV M oferuje trzy poziomy wydajności: Zielony (Green), Niebieski (Blue) oraz Chrom (Chrome). Dzięki temu maszyna OPTIV M jest idealnym rozwiązaniem metrologicznym, niezależnie od wielkości budżetu i rodzaju zadania pomiarowego.

Elastyczna i prosta konfiguracja urządzenia sprawia, że współrzędnościowa maszyna pomiarowa OPTIV M jest gotowa na wyzwania przyszłości. Może też współpracować z wieloma sondami bezdotykowymi i stykowymi, oprogramowaniem i technologiami. Oprócz pakietów EPS – skonfigurowanych do przeprowadzania elastycznych, wydajnych, dokładnych pomiarów lub kontroli na hali produkcyjnej – firma Hexagon oferuje również dostosowane do potrzeb klienta urządzenie OPTIV M.

Hexagon to światowy lider w dziedzinie sensorów, oprogramowania i rozwiązań autonomicznych. Wykorzystujemy dane w celu zwiększenia wydajności, produktywności i dokładności w zastosowaniach przemysłowych, produkcyjnych, infrastrukturalnych, bezpieczeństwie i mobilności. Nasze technologie kształtują miejskie i przemysłowe ekosystemy, aby stawały się coraz bardziej powiązane i autonomiczne – zapewniając skalowalną, zrównoważoną przyszłość. Dział Hexagon Manufacturing Intelligence oferuje rozwiązania, w których wykorzystuje się dane pozyskane podczas projektowania i inżynierii, produkcji i metrologii, aby uczynić produkcję bardziej wydajną. Więcej informacji można znaleźć na stronie hexagonmi.com.

Artykuł sponsorowany Hexagon

Hexagon Metrology Sp. z o.o.

Hexagon Metrology Sp. z o.o.

Hexagon Metrology oferuje szeroki zakres produktów oraz usług dla wszystkich zastosowań metrologii przemysłowej w sektorach takich jak samochodowy, kosmiczny, energetyczny oraz medyczny. Dostarcza klientom informacje przydatne w działaniu, również informacje o pełnym cyklu produkcyjnym produktu - od rozwoju i projektu przez produkcję, montaż aż po kontrolę ostateczną. Mając ponad 20 zakładów produkcyjnych oraz 70 ośrodków precyzji, w których dokonuje się serwisowania, jak również demonstracji urządzeń, a także sieć ponad 100 partnerów dystrybucyjnych na pięciu kontynentach, firma ta umożliwia naszym klientom pełną kontrolę swoich procesów produkcyjnych, tym samym poprawiając jakość produktów oraz zwiększając wydajność w fabrykach produkcyjnych na całym świecie.

Hexagon Metrology stanowi część Hexagon (Na giełdzie skandynawskiej: HEXA B; www.hexagon.com). Hexagon jest wiodącym, globalnym dostawcą technologii projektowych, pomiarowych oraz wizualizacyjnych, umożliwiającym swoim klientom projektowanie, mierzenie i pozycjonowanie obiektów, a także obróbkę oraz uaktualnianie danych.

Profil Firmy

Hexagon Metrology Sp. z o.o.