Wyścigowy bolid na targach ITM INDUSTRY EUROPE

Wyścigowy bolid na targach ITM INDUSTRY EUROPE ITA

Wyjątkowy pokaz skanowania bolidu wyścigowego przy użyciu laserowych skanerów 3D Creaform, który obrazuje proces akwizycji i obróbki danych na potrzeby inżynierii odwrotnej, to jedna z atrakcji przygotowanych w tym roku specjalnie na targi ITM INDUSTRY EUROPE przez firmę ITA.

Firma ITA zapozna uczestników z najnowszymi trendami w metrologii przemysłowej oraz automatyki pomiarowej. Wystawca pokaże też najnowsze osiągnięcia we współczesnych systemach narzędziowych. W tym roku firma ITA położyła szczególny akcent na prezentację korzyści wynikających z wdrożenia rozwiązań zautomatyzowanych.

Powiązane firmy

odbiór zaproszenia

Na specjalnie przygotowanej przestrzeni firma ITA  zaprezentuje:

  • pokaz skanowania bolida wyścigowego przy użyciu laserowych skanerów 3D Creaform, obrazujący proces akwizycji i obróbki danych na potrzeby inżynierii odwrotnej,
  • integrację precyzyjnego robota przemysłowego Meca500 z czujnikiem Diatest, oraz modułem liniowym z napędem serwo. Zadaniem stanowiska będzie automatyczny pomiar średnicy otworów wykonanych w części odlanej z aluminium,
  • zautomatyzowany pomiar za pomocą wieloczujnikowego układu laserowych czujników Gocator firmy LMI.

>>Zobacz więcej nt. atrakcji na stoisku firmy ITA<<

Źródło: Grupa MTP

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę