Wytrzymałe komputery przenośne WEROCK z nowymi funkcjonalnościami

Komputery przenośne WEROCK z nowymi funkcjonalnościami Werock Technologies

Firma WEROCK Technologies rozszerzyła funkcjonalność wytrzymałego tabletu Rocktab S110 i mobilnego komputera naręcznego Scoria A105. Oba modele są teraz dostępne z usługami Google Mobile.

Wraz z dodaniem pakietu oprogramowania GoogleMobile Services (GMD) do obu urządzeń poszerzył się zakres dostępnych funkcji. Należą do nich Google Search, Google Chrome, Google Maps oraz Sklep Google Play z dostępem do ponad milionów aplikacji i ciągłymi ich aktualizacjami. Warianty bez usług Google pozostają dostępne.

Rocktab S110 to 10-calowy tablet przeznaczony do pracy w trudnych warunkach. Oprócz jasnego wyświetlacza do pracy na zewnątrz i ekranu dotykowego kompatybilnego z gestami, urządzenie jest wyposażone w liczne interfejsy i posiada łączność LTE, GPS, Bluetooth i WLAN. Tablet dostępny jest również w wariancie 8-calowym z usługami Google.

Zaawansowany komputer dotykowy Scoria A105 łączy w sobie typowe zastosowania dla smartfonów oraz profesjonalne zastosowania przemysłowe i jest szczególnie interesujący dla intralogistyki, logistyki i usług kurierskich. Oprócz wysokiej klasy skanera kodów kreskowych 1D/2D, który zwiększa wydajność procesów roboczych dzięki szybkiemu i niezawodnemu skanowaniu, ten przenośny komputer posiada wszystkie inne typowe funkcje smartfona. Model ten uzyskał również certyfikat zgodności z Ivanti WaveLink Velocity. Velocity jest rozwiązaniem certyfikowanym przez SAP S/4HANA i oferuje emulację terminali oraz przeglądarkę przemysłową.

Zaprojektowane do pracy w trudnych warunkach oba urządzenia są wodoodporne i pyłoszczelne zgodnie z normą IP65, wytrzymują upadki z wysokości 1,2 m i mogą być niezawodnie używane zarówno w bardzo zimnym, jak i bardzo gorącym środowisku. Dzięki temu urządzenia te są idealne do zastosowania na budowach, w magazynach, w pojazdach, w terenie dla handlowców i usługodawców, a także w akcjach ratowniczych.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy teraz zaoferować urządzenia Rocktab S110 i Scoria A105 z usługami Google Mobile. Unowocześnienie obu modeli ułatwia teraz instalację aplikacji i czyni ten model jeszcze bardziej atrakcyjnym, zwłaszcza w przypadku mniejszych instalacji. Podkreśla to nasze twierdzenie, że zawsze jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom idealne rozwiązanie – wyjaśnia Markus Nicoleit, dyrektor zarządzający WEROCK Technologies.

Płyty Rocktab S110 i Scoria A105 są już dostępne w sprzedaży bezpośredniej i u partnerów dystrybucyjnych. Oprócz tych modeli firma oferuje również inne wytrzymałe tablety, notebooki i podręczne urządzenia PDA.

Źródło: WEROCK Technologies

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę