XIV edycja międzynarodowej Konferencji Lean Management

Reklama
Reklama

W dniach od 10 do 12 czerwca 2014 roku we Wrocławiu odbędzie się XIV edycja Międzynarodowej Konferencji poświęconej tematyce Lean Management. W trakcie 3-dniowego spotkania zagraniczni i polscy eksperci oraz przedstawiciele przedsiębiorstw z różnych branż skupią się na możliwościach zwiększania konkurencyjności firm w oparciu o zasady szczupłego zarządzania.

Organizatorem Konferencji po raz czternasty jest wrocławski Lean EnterpriseInstitue Polska, na zaproszenie którego do stolicy Dolnego Śląska przyjedzie m.in. guru Lean Management, prof. Daniel Jones. Zasady wdrożenia szczupłego zarządzania przybliżać będą także Michael Ballé, Mark Hamel, Mark Reich, Stephen Parry oraz Ian Glenday. Goście konferencji będą mogli poznać efekty szczupłego zarządzania m.in. na przykładach firm funkcjonujących zgodnie z założeniami Lean Management - KGHM, LG, Shell czy Oriflame.

Reklama

Formuła konferencji pozwala na indywidualny dobór wykładów i warsztatów podzielonych według trzech strumieni tematycznych: dla produkcji, usług oraz prezesów i dyrektorów. Umożliwi to uczestnikom skupienie się na poznaniu zasad i wytycznych Lean Management w najbardziej interesującym ich obszarze. Dzięki wyjazdom szkoleniowym do firm: Toyota Motor Manufacturing Poland w Wałbrzychu, Electrolux Poland w Świdnicy oraz General Motors Manufacturing Poland w Gliwicach osoby, które wezmą udział w Konferencji będą miały okazję zapoznać się z zasadami szczupłego zarządzania w rzeczywistych warunkach.

Więcej informacji i zapisy: www.leankonf.pl

Reklama
Reklama

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama