Zmiana terminu targów Automaticon 2020

Automaticon

Organizator na swojej stronie internetowej poinformował, że XXVI Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów Automaticon zostają przesunięte na inny termin.

Targi Automaticon miały odbyć się w dniach 17-19 marca, jednak z powodu rozprzestrzeniającego się koronawirusa i zgodnie z zaleceniami Państwowej Inspekcji Sanitarnej zarząd targów podjął decyzję o przeniesieniu targów na drugą połowę maja. Więcej szczegółów zostanie podanych na początku przyszłego tygodnia.

– Zaistniała sytuacja okazała się wyzwaniem dla nas wszystkich. Dla nas organizatorów decyzja o przełożenie terminu powoduje tyle samo trudności, co dla Państwa – Wystawców, jak i Odwiedzających, którzy już zaplanowali swoją wizytę na targach. Jednak bezpieczeństwo i komfort wszystkich uczestników jest i będzie dla nas najwyższym priorytetem. Tym bardziej chcemy podziękować za liczne głosy zrozumienia i wsparcia. Jesteśmy przekonani, że w obliczu aktualnej sytuacji i wynikającego z niej potencjalnego zagrożenia zdrowia publicznego jest to jedyna możliwa decyzja. W razie pytań lub wątpliwości, pozostajemy do Państwa dyspozycji – przekazuje Zarząd Międzynarodowych Targów Autoatyki i Pomiarów Automaticon.

Źródło: Automaticon

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę