Zmiana terminu targów Automaticon 2020

Automaticon

Organizator na swojej stronie internetowej poinformował, że XXVI Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów Automaticon zostają przesunięte na inny termin.

Targi Automaticon miały odbyć się w dniach 17-19 marca, jednak z powodu rozprzestrzeniającego się koronawirusa i zgodnie z zaleceniami Państwowej Inspekcji Sanitarnej zarząd targów podjął decyzję o przeniesieniu targów na drugą połowę maja. Więcej szczegółów zostanie podanych na początku przyszłego tygodnia.

– Zaistniała sytuacja okazała się wyzwaniem dla nas wszystkich. Dla nas organizatorów decyzja o przełożenie terminu powoduje tyle samo trudności, co dla Państwa – Wystawców, jak i Odwiedzających, którzy już zaplanowali swoją wizytę na targach. Jednak bezpieczeństwo i komfort wszystkich uczestników jest i będzie dla nas najwyższym priorytetem. Tym bardziej chcemy podziękować za liczne głosy zrozumienia i wsparcia. Jesteśmy przekonani, że w obliczu aktualnej sytuacji i wynikającego z niej potencjalnego zagrożenia zdrowia publicznego jest to jedyna możliwa decyzja. W razie pytań lub wątpliwości, pozostajemy do Państwa dyspozycji – przekazuje Zarząd Międzynarodowych Targów Autoatyki i Pomiarów Automaticon.

Źródło: Automaticon

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę