Zoptymalizowany Infor LN

Reklama
Reklama

Firma Infor poinformowała o udostępnieniu najnowszej wersji oprogramowania Infor LN 10.5 o zwiększonej elastyczności.

Rozszerzenia programu zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić możliwość korzystania z narzędzi przeznaczonych do powtarzalnej produkcji i zarządzania zasobami. Oprogramowanie oferuje także dedykowane funkcje branżowe dla kluczowych gałęzi produkcyjnych, m.in. lotnictwa, przemysłu obronnego i motoryzacyjnego, w tym opcję kontroli przepływu dokumentów kontraktowych oraz nowe procedury uznania przychodów i certyfikacji producenta.

Reklama

Infor LN zawiera też specjalne funkcje przeznaczone dla wytwórców maszyn przemysłowych i wyposażenia przemysłu oraz przedsiębiorstw z sektora wysokich technologii. Dodatkowo program został wyposażony w nowy, łatwiejszy w obsłudze interfejs użytkownika z estetyką dopasowaną tak, aby wzmacniać użyteczność oferowanych funkcji.

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama