APX Technologie Sp. z o.o.
APX Technologie Sp. z o.o.

APX Technologie Sp. z o.o.

ul. Centralna 27, 05-816 Opacz-Kolonia, PL

http://www.apx.pl

O FIRMIE

APX Technologie Sp. z o.o. jest firmą z polskim kapitałem, działającą w branży obróbki metali już ponad 20 lat.  Dzięki doświadczeniu oraz bieżącemu badaniu trendów rynkowych, oferta APX odpowiednio rośnie. Stale dostosowując się do wymagań klientów z powodzeniem znajduje swoje miejsce niemal w każdym sektorze tej branży.

W ofercie APX zawiera się sprzedaż obrabiarek CNC, usługi wdrożeniowe i serwisowe, sprzedaż części zamiennych do obrabiarek, produkcja oprzyrządowania oraz usługi obróbcze.

Centrala firmy APX znajduje się w Opaczy k/Warszawy. Mieści się w niej siedziba Zarządu firmy oraz działy: Księgowości, Handlowy, Serwisu i Marketingu. Centrala APX odpowiada za sprzedaż obrabiarek CNC oraz ich obsługę posprzedażową i serwisową. Drugą lokalizacją jest Zakład Produkcyjny w Ciencisku k/Strzelna, w którym produkowane jest wyposażenie do obrabiarek CNC min.: oprawki zaciskowe, oprawki VDI, tuleje redukcyjne, kły, oprawki termokurczliwe i trzpienie frezarskie. Zakład Produkcyjny APX zajmuje się również kooperacją w zakresie produkcji elementów metalowych na potrzeby między innymi takich branż jak lotnicze oraz kolejowe.

OFERTA FIRMY APX TECHNOLOGIE

  • Obrabiarki CNC – centra frezarskie, centra tokarskie, szlifierki, elektrodrążarki, hybrydowe drukarki 3D do metalu, frezarki do kompozytów i metali lekkich.  
  • Systemy automatyzacji – robotyzacja, systemy magazynujące, systemy mocowania. 
  • Serwis – instalacje, wdrożenia, szkolenia, doradztwo techniczne, serwis pogwarancyjny.
  • Części zamienne.
  • Oprzyrządowanie do obrabiarek – oprawki zaciskowe, oprawki VDI, tuleje redukcyjne, kły, oprawki termokurczliwe i trzpienie frezarskie.
  • Usługi kooperacyjne.
  • Regeneracja narzędzi.
     

Informacje firmowe