Arkance Systems Poland
Arkance Systems Poland

Arkance Systems Poland

al. Aleje Jerozolimskie 142A, 02-305 Warszawa, PL

http://Arkance-systems.pl

O FIRMIE

#PodnosimyWartośćBiznesu naszych klientów 

Od ponad 30 lat dostarczamy rozwiązania IT, przeprowadzając polskie firmy przez cyfrową transformację w sektorze przemysłu. W zależności od potrzeb naszych klientów tworzymy rozwiązania w zakresie optymalizacji projektowania czy usprawnienia produkcji, które znacząco zwiększają zyski przedsiębiorstw. 

Jesteśmy firmą konsultingowa, która posiada bogaty zasób różnorodnych kompetencji. W ramach grupy zatrudniamy ponad 370 inżynierów, certyfikowanych przez Autodesk i innych producentów oprogramowania. W naszym zespole w 13 krajach na świecie znajdują się wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy zajmują się analizą wymagań w dowolnej branży i opracowywaniem indywidualnych rozwiań. Dzięki temu potrafimy skutecznie i kompleksowo wspomagać naszych klientów w transformacji cyfrowej przemysłu. 

Jako Arkance Systems Poland posiadamy najwyższy poziom partnerstwa z Autodesk, co potwierdza profesjonalny poziom realizowanych przez nas usług. Warto również dodać, że w ciągu zaledwie czterech lat obecności pod szyldem Arkance Systems Poland staliśmy się drugim co do wielkości partnerem Autodesk w Polsce.

OFERTA FIRMY ARKANCE SYSTEMS

Rozwiązania IT dla polskiego przemysłu: CAD / CAM / CAE / PDM / PLM i inne

Oferujemy rozwiązania do tworzenia cyfrowych modeli wyrobów, symulacji i analiz oraz przygotowania dokumentacji. Specjalizujemy się również w rozwiązaniach do generowania i optymalizacji kodów NC dla obróbki skrawaniem, form wtryskowych, obróbki blach oraz profili zamkniętych, tłoczników i nie tylko. 

Naszym klientom oferujemy szeroki zakres rozwiązań i usług dla przemysłu:

•    Systemy zarządzania danymi PDM / PLM 

Zapewniamy dostęp do tego samego zestawu danych dla całego zespołu w różnych wydziałach i lokalizacjach, koordynację pracy, kontrolę wersji i historii danych oraz egzekwować egzekwujemy (?) standardy techniczne dzięki systemom zarządzania danymi PDM / PLM. Nasz zespół specjalistów dobiera i wdraża najbardziej odpowiednie systemy zarządzania danymi oraz integruje je z innymi systemami działającymi w przedsiębiorstwie. 

•    Arkance Business Connect

Dysponujemy autorską aplikacją „Arkance Business Connect”, która zapewnia dwukierunkową łączność między CAD / PDM i ERP. Rozwiązanie to umożliwia wszystkim użytkownikom systemu ERP dzielenie się niezbędnymi danymi o produktach, takimi jak: BOM czy rysunki PDF i DXF.

•    Analityka procesowa 

Analizujemy efektywność wykorzystania oprogramowania w przedsiębiorstwach. Rekomendujemy sposób na usprawnienie projektowania poprzez eliminację błędów i jak najlepsze wykorzystanie danych w produkcji. 

•    Autorskie rozwiązania 

Tworzymy aplikacje, które wykonają za użytkownika codzienne żmudne czynności. Zmniejszą liczbę powstających błędów oraz koszty wytworzenia powtarzalnej dokumentacji.

•    Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Arkance Systems

Jesteśmy autoryzowanym centrum szkoleniowym Autodesk. Nasi trenerzy to certyfikowani inżynierowie z praktycznym doświadczeniem, którzy na co dzień realizują wdrożenia dla klientów z branży przemysłowej. W swojej ofercie dysponujemy aż 60 różnymi szkoleniami, na każdym etapie zaawansowania! Oferujemy indywidualne szkolenia, dostosowane do Twoich potrzeb – stacjonarne w 5 lokalizacjach lub on-line.

Informacje firmowe