Schwäbische Werkzeugmaschinen Polska Sp. z o.o.
Schwäbische Werkzeugmaschinen Polska Sp. z o.o.

Schwäbische Werkzeugmaschinen Polska Sp. z o.o.

ul. Bierutowska 57-59, 51-317 Wrocław, PL

http://www.sw-machines.com.pl

O FIRMIE

SW Polska oferuje wysokowydajne wielowrzecionowe centra obróbcze, wraz z ich wdrożeniem w postaci rozwiązań „pod klucz”. Innowacyjne technologie centrów CNC są adresowane do branż przemysłowych, gdzie użytkownik wymaga kompletnych rozwiązań do stabilnej produkcji seryjnej, przy minimalnym nakładzie obsługowym i serwisowym. Dostarczane rozwiązania wpisują się w nowoczesne trendy przemysłowe, takie jak wydajność wytwarzania, stabilność, niezawodność, oszczędność miejsca i energii, komunikacja z użytkownikiem (Industry 4.0).

AUTOMATYZACJA

SW Polska wspiera przedsiębiorstwa we właściwym doborze rozwiązania procesu obróbki seryjnej, uruchomieniu i późniejszej opiece serwisowej – wszystko z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. 

OPTYMALIZACJA

Firma oferuje również kompleksową ofertę konsultacji w zakresie optymalizacji kosztów produkcji i wydajności, a nasi pracownicy to zaangażowana kadra inżynierska z bogatym doświadczeniem przy realizacji projektów technicznych CNC.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Baza maszyn stanowi ponad 3.000 zainstalowanych i uruchomionych urządzeń oraz aplikacji produkcyjnych SW u klientów na całym świecie w wielu różnych sektorach przemysłu.