WFL Millturn Technologies GmbH & Co. KG
WFL Millturn Technologies GmbH & Co. KG

WFL Millturn Technologies GmbH & Co. KG

Wahringerstrasse 36, null Linz, AT

http://www.wfl.at

Reklama
Reklama

O FIRMIE

Koncentrując się na kompleksowej obróbce od 1983 r, WFL jest liderem technologicznym w dziedzinie maszyn do obróbki skrawaniem. Połączenie różnych technologii obróbki skrawaniem, takich jak toczenie, frezowanie, wiercenie napawanie czy szlifowanie w jednej obrabiarce, nazywane jest obróbką kompletną. Jedno mocowanie – kompleksowa obróbka: idzie to w parze z ogromnymi korzyściami ekonomicznymi i produkcyjnymi. Ma zastosowanie do typów części, które wcześniej były wytwarzane w kilku etapach procesu na różnych maszynach. WFL buduje kompletne centra obróbcze dla wielu znanych klientów z branży lotniczej, motoryzacyjnej, maszynowej i maszyn do tworzyw sztucznych. Przy współczynniku eksportu wynoszącym 95% oraz oddziałach sprzedaży i partnerach dystrybucyjnych we wszystkich głównych krajach uprzemysłowionych, firma osiągnęła rekordowe obroty w 2019 r.

WFL jest jedynym producentem na świecie, który koncentruje się wyłącznie na produkcji wielofunkcyjnych kompleksowych centrów obróbczych. Modułowa konstrukcja obrabiarek MILLTURN i indywidualne rozwiązania specjalne gwarantują idealne dopasowanie do danego zadania produkcyjnego.

WFL posiada obecnie ponad 20 różnych modeli MILLTURN: przy długościach toczenia od 1000 mm do 14000 mm i średnicach toczenia od 500 mm do 2000 mm, szeroki zakres obrabianych przedmiotów może być obrabiany w całości. Prawie wszystkie modele MILLTURN są również dostępne jako warianty z przeciwwrzecionem (z oznaczeniem G).

W WFL opracowywane są dostosowane do potrzeb technologie i cykle, aby spełnić określone wymagania klientów. Na MILLTURN można wykonać dowolną technologię obróbki - od wiercenia głębokich otworów po wykonywanie uzębień.

Jednak WFL koncentruje się nie tylko na samej operacji obróbki; firma zajmuje się całym procesem. Oznacza to zdefiniowanie procesu obróbki, programowanie detalu, symulację, produkcję i wreszcie wsparcie przez cały okres użytkowania obrabiarki. WFL bierze czynny udział w maksymalizacji produktywności w firmach swoich klientów.