W momencie, gdy oczy całego kraju zwrócone są ku niebu, śledząc misję pierwszego od dekad Polaka w kosmosie, warto przypomnieć, że również polska myśl technologiczna odgrywa istotną rolę w eksploracji przestrzeni kosmicznej.
Grupa zakończyła miniony rok z przychodami przekraczającymi 712 mln PLN, co oznacza wzrost o 4,26% rok do roku. To kolejny dowód na skuteczność realizowanej strategii rozwoju i konsekwentne wzmacnianie pozycji na światowych rynkach. Pierwsza połowa 2025 roku potwierdza, że Grupa zmierza w dobrym kierunku.
Nowa chińska spółka produkująca części produkcyjne samolotów zamówiła poziomy piec próżniowy SECO/WARWICK. Urządzenie będzie służyć do produkcji wysokospecjalistycznych części odlewniczych wykorzystywanych w branży lotniczej.
W ramach realizacji strategii na lata 2023–2026 Grupa SECO/WARWICK łączy dwie amerykańskie spółki: SECO/VACUUM Technologies (SVT) oraz SECO/WARWICK (SWC).
Seco/Warwick dostarczy przygotowany na specjalne zamówienie piec VAB do lutowania aluminium w próżni.
Producent okrętów, kupił piec próżniowy dla Działu Produkcji Addytywnej w swoim nowym Centrum Doskonałości Produkcyjnej. Urządzenie dostarczy należące do Grupy Seco/Warwick, Seco/Vacuum.
Aż trzy urządzenia Seco/Warwick trafią do słoweńskiego koncernu. Piec próżniowy z wysokociśnieniowym hartowaniem gazowym 15 bar abs. oraz dwa piece do azotowania a technologią ZeroFlow będą pracować w słoweńskich zakładach.
Europejski producent nowoczesnego sprzętu zbrojeniowego i dostawca uzbrojenia dla NATO, po raz kolejny postawił na Seco/Warwick i jego technologie.
Kolejny piec próżniowy od Seco/Warwick wzmocni technologicznie Grupę Aalberts Surface Technologies. Grupa posiada już 13 rozwiązań marki Seco/WarwickK, a obecny kontrakt związany z zamówieniem pieca próżniowego Vector, to dostawa rozwiązania do jednego z holenderskich oddziałów. Będzie to siódmy piec Seco/Warwick w tej lokalizacji.
Adamus – europejski producent narzędzi stemplowych oraz części zamiennych do tabletkarek, kapsułkarek i maszyn blistrujących stosowanych w farmacji, zamówił piec próżniowy Vector, który pomoże w efektywnej obróbce cieplnej szerokiej gamy stempli używanych do produkcji tabletek.
Po 40 latach niezawodnej pracy urządzeń Seco/Warwick, Partner zdecydował się na wycofanie z eksploatacji 9 pieców do spiekania i zastąpienie ich nowoczesnymi rozwiązaniami z rodziny pieców próżniowych Vectorów.
Polskie zakłady, należące do światowego producenta części lotniczych, kolejny raz wybrały Seco/Warwick. Partner zamówił jednokomorowy próżniowy piec Vector, który zastąpi 30-letnią jednostkę, dotychczas pracującą w zakładach.
François Studer, szwajcarska hartownia z 45-letnim doświadczeniem na rynku, wybrała dwa urządzenia Seco/Warwick. Zamówione rozwiązania to piec próżniowy z wysokociśnieniowym hartowaniem gazowym 15 bar abs. oraz piec do wysokiego odpuszczania z płukaniem próżniowym.
Elesa+Ganter wprowadziła nową kategorię produktów do swojej oferty – „Przyssawki próżniowe i akcesoria”. W ramach tej grupy firma oferuje bogaty asortyment produktów z zakresu techniki próżniowej.
Jeden z azjatyckich producentów części do samolotów, wybrał poziomy piec próżniowy Seco/Warwick przeznaczony do nawęglania próżniowego części lotniczych.
Chcesz otrzymać nasze czasopismo?