Optymalizacja procesu produkcji dzięki wycinarce laserowej FiberCut

24.10.2022

Firma Argospaw, integrator procesów przemysłowych, jest wyjątkowym partnerem dla zakładów produkcyjnych, ponieważ jako jedyni w Polsce dostarczają indywidualne rozwiązania kompletnych linii technologicznych. 

Kluczowe znaczenie w produkcji linii technologicznych ma precyzja wykonania poszczególnych jej elementów. Park maszynowy wyposażony w prasy krawędziowe, walcarki, a przede wszystkim wycinarkę laserową marki Seron pozwala wykonywać elementy dokładnie tak jak zostały zaprojektowane w biurze konstrukcyjnym oraz zastosować zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Linie produkcyjne zbudowane sąz elementów wykonanych z blach płaskich jak i kształtowników, dlatego wycinarka na jaką postawił właściciel firmy Argospaw, to FiberCut o mocy 4kW z systemem wymiennych stołów do blach płąskich z przystawką obrotową do rur i profili. Dzięki takiej konfiguracji lasera, udało się zupełnie uniezależnić od zewnętrznych podwykonawców, zachować elastyczność wobec oczekiwań klienta oraz 4-krotnie skrócić czasy produkcji podzespołów.

Źródło: Seron

Powiązane tagi

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę