Prezentacja firmy ITA

10.4.2022

Firma ITA jest polskim przedsiębiorstwem, które od 1999 r. dostarcza kompleksowe rozwiązania z dziedziny metrologii przemysłowej oraz systemów narzędziowych.

W swojej siedzibie posiada cztery specjalizowane laboratoria pomiarowo-badawcze, w których wykonywane są nie tylko pomiary usługowe, ale również badania dla klientów. Wyposażenie laboratoriów to ponad 90 urządzeń pomiarowych, wśród których jest wiele unikalnych na skalę kraju m.in.: skanery 3D, optyczne maszyny pomiarowe, przemysłowe tomografy rentgenowskie, spektrometry, maszyny wytrzymałościowe i wiele innych.

ITA w ofercie posiada urządzenia sprawdzonych, światowych producentów urządzeń metrologicznych i narzędzi skrawających oraz szereg produktów dedykowanych dla automatyków. Oferowane systemy pomiarowe dla kontroli wymiarowej oraz badań materiałowych wykorzystywane są zarówno w laboratoriach metrologicznych, jak i bezpośrednio na produkcji.

Firma ITA to także nowoczesne środowisko pracy nastawione na przyjazne relacje międzyludzkie sprzyjające wytworzeniu kreatywnej atmosfery. Współpracuje z uczelniami wyższymi i instytutami naukowymi, wspólnie realizując innowacyjne projekty. Klientami firmy są uznane przedsiębiorstwa, m.in. z przemysłu samochodowego, lotniczego, zbrojeniowego, maszynowego, przetwórstwa tworzyw sztucznych i wielu innych. 

Powiązane tagi

Powiązane firmy

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę