7bar na kongresie praktyków utrzymania ruchu

7bar na kongresie praktyków utrzymania ruchu 7bar

Po wielu miesiącach przerwy od wszelkiego rodzaju imprez branżowych tegoroczna jesień obfituje w wiele ciekawych wydarzeń. Pod koniec września w Tarnowie Podgórnym odbędzie się IV Ogólnopolski Kongres Szefa Utrzymania Ruchu 4.0, w której uczestniczyć będzie m.in. firma 7bar.

Wydarzenie to jest skierowane przede wszystkim do pracowników działów utrzymania ruchu z całej Polski. Pierwszego dnia przewidziano merytoryczne wystąpienia ekspertów z branży UR. Oprócz wystąpień prelegentów organizatorzy przewidzieli także drugiego dnia praktyczne warsztaty. Jeden z nich prowadzić będzie Wojciech Halkiewicz z firmy 7bar, specjalista zagadnień związanych ze sprężonym powietrzem i oszczędnością energetyczną.

Podczas warsztatu przygotowanego przez firmę 7bar zaprezentowane zostanie praktyczne zastosowanie wiedzy, którą na co dzień Wojciech Halkiewicz przekazuje za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz na swoich webinariach.

IV Ogólnopolski Kongres Szefa Utrzymania Ruchu 4.0 odbędzie się w dniach 29-30 września 2021 r. w Hotelu 500 w Tarnowie Podgórnym koło Poznania.

Źródło: 7bar

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę