AGTOS na targach GIFA w Düsseldorfie

AGTOS na targach GIFA w Düsseldorfie AGTOS

Obróbka powierzchni odlewów ma decydujący wpływ na ich wygląd, funkcjonalność i trwałość. Proces śrutowania usuwa piasek formierski i eliminuje zadziory. Dlatego staranność i właściwa koncepcja obróbki strumieniowej jest kluczowym warunkiem uzyskania wysokiej jakości produktów. 

AGTOS przekonał już wielu klientów z branży odlewniczej. Przedsiębiorstwo będzie się wystawiać na targach GIFA w Düsseldorfie od 12 do 16 czerwca 2023 r. w hali 16, stanowisko 16E10.

Odwiedzający targi dowiedzą się, co jest ważne przy oczyszczaniu odlewów oraz jakie różnice i detale składają się na naprawdę dobrą powierzchnię. Nie zabraknie praktycznych przykładów rozwiązań. Oprócz aspektów obróbki strumieniowej maszyn, zespół targowy zajmie się tematami zrównoważonego rozwoju, efektywności energetycznej i ekonomii. Zaprezentowany zostanie Smart Monitoring, kompaktowy system AGTOS do określania i wyświetlania danych procesowych. Dzięki temu użytkownik ma wgląd w istotne dane dotyczące procesu obróbki strumieniowej. 

Ponieważ serwis jest ważnym czynnikiem dla oczyszczarek strumieniowych, ten obszar jest kolejną atrakcją na stoisku AGTOS. W specjalnej strefie stoiska AGTOS przedstawione zostaną wszystkie informacje dotyczące magazynowania i dostawy oraz montażu części zamiennych i zużywających się. Ponadto będzie można uzyskać informacje na temat prac konserwacyjnych, naprawczych i modernizacyjnych. Specjaliści serwisowi  będą dzielili się wiedzą i doświadczeniem a także udzieliali odpowiedzi na pytania i omawiali zagadnienia z zakresu modernizacji instalacji (retro-fit) i zwiększania wydajności (efficiency).

Źródło: AGTOS

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę