ASTOR wśród najlepszych miejsc pracy 2016

ASTOR
Reklama
Reklama

Firma po raz kolejny znalazła się w czołówce prestiżowego konkursu Great Place to Work, oceniającego kulturę organizacyjną przedsiębiorstw.

Tytuł „Najlepszego miejsca pracy w Polsce", piąte miejsce w kategorii firm zatrudniających poniżej 500 osób i najwyższa pozycja wśród firm z całkowicie polskim kapitałem - to nagrody które firma ASTOR zdobyła w ramach konkursu Great Place to Work. O pozycji firmy w rankingu Great Place to Work 2016 decydowała łączna ocena dwóch aspektów: wyniku ankiety pracowniczej oraz audytu kultury organizacyjnej i praktyk HR. Najnowszy wyniki firmy ASTOR to awans o dwie pozycje w porównaniu z badaniem z 2014 roku. Jak podkreślają organizatorzy, konkurs honoruje organizacje, które w relacjach między kierownictwem i pracownikami kładą nacisk na istotne wartości takie jak: wiarygodność, szacunek, uczciwość, duma i koleżeństwo.

Reklama

Aż 85 procent osób zatrudnionych w organizacjach nagrodzonych tytułem Great Place to Work 2016 potwierdza, że są one wspaniałym miejscem pracy. Czynnikami mającymi wpływ na tę ocenę są m.in. przekonanie, że firma jest zarządzana uczciwie, poczucie, że w pracowniku dostrzega się także człowieka oraz partnerskie traktowanie.

Reklama

Źródło: ASTOR

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama