AutoEvent – miejsce, gdzie łączy się biznes

Reklama
Reklama

Pod koniec maja w Zawierciu odbędzie się dziesiąta, jubileuszowa edycja konferencji dla przemysłu motoryzacyjnego AutoEvent 2014. Największe i najważniejsze wydarzenie skierowane do branży motoryzacyjnej w tej części Europy. Jest doskonałym narzędziem efektywnej komunikacji z całym sektorem motoryzacyjnym, zarówno krajowym jak i zagranicznym.

Wydarzenie to jest stałym punktem w kalendarzu najbardziej liczących się przedsiębiorców motoryzacyjnych nie tylko w Polsce, m.in. osób zarządzających takimi fabrykami produkcyjnymi, jak
Volkswagen Motor Polska, General Motors Manufacturing Poland, Kirchhoff Polska, Pilkington Automotive Poland, etc. oraz przedstawicieli organizacji rządowych. W tym roku spotkanie odbędzie się w Zawierciu, w Hotelu Villa Verde Congress & Spa w dniach 27-29 maja. Partnerami AutoEvent są: Urząd Miasta Częstochowy, Urząd Miasta Zawiercia, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Ministerstwem Gospodarki we współpracy z Business Centre Club, loża Częstochowa.

Reklama

 

Rok 2013 pokazał też, że konferencja ta stała się wydarzeniem rangi międzynarodowej (250 uczestników, 150 firm z Polski, 20 firm z zagranicy, 6 krajów). Takie spotkanie to niepowtarzalna okazja do przeprowadzenia rozmów biznesowych w jednym miejscu i czasie z wieloma firmami. Obecnie AutoEvent to nie tylko miejsce wymiany poglądów i nawiązywania kontaktów. Jest to przede wszystkim miejsce, gdzie łączy się biznes.

AutoEvent to:
- wybitni eksperci i praktycy rynku motoryzacyjnego,
- wykłady, dyskusje i debaty,
- wystawa branżowa,
- innowacje techniczne i technologiczne,
- rozmowy kooperacyjne (B2B),
- wysoki standard organizacji,
- rozstrzygnięcie plebiscytów „Menedżer Roku” i „Inwestycja Roku” podczas uroczystej, wieczornej gali.

 

Reklama

Podczas dwudniowej konferencji uznani eksperci z kraju i zagranicy omówią aktualne problemy
i perspektywy zmian na rynku motoryzacyjnym. Starannie dobrani prelegenci przedstawią prognozy dotyczące rozwoju branży w Polsce i Europie, zaprezentują najistotniejsze wydarzenia zachodzące na rynku. Omówią m.in. zagadnienia dotyczące produkcji, strategii zakupowych, innowacji i wdrażania nowych technologii, rozwiązań technicznych i technologicznych.

Zgodnie z tradycją, wieczorem pierwszego dnia będzie miał miejsce uroczysty bankiet z udziałem prelegentów, uczestników konferencji oraz wystawców AutoEventu 2014. Będzie to także okazja do świętowania również XX-lecie działalności Polskiej Izby Motoryzacji.

 

Polska Izba Motoryzacji od 2005 roku organizuje AutoEvent - doroczną konferencję przemysłu motoryzacyjnego, która jest jednym z elementów wspierania wizerunku Polski jako kraju dogodnego do inwestowania w przemysł samochodowy. AutoEvent stał się najważniejszym i największym wydarzeniem skierowanym do branży motoryzacyjnej w tej części Europy. Jest doskonałym narzędziem efektywnej komunikacji z całym sektorem motoryzacyjnym, zarówno krajowym jak i zagranicznym.

                                                                                                                                                            

Termin: 27-29 maja 2014
Miejsce: Hotel Villa Verde Congress & SPA
Zawiercie, ul. Mrzygłodzka 273, 42-400 Zawiercie

www.autoevent.pl

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama