Automatyzacja na miarę Przemysłu 4.0

Automatyzacja na miarę Przemysłu 4.0

Automatyzacja jest już niemal wszechobecna – coraz więcej procesów intralogistycznych opiera się na wykorzystaniu sztucznej inteligencji (AI) oraz koncepcji inteligentnej fabryki (smart factory). 

We wdrażaniu idei Przemysłu 4.0 przedsiębiorstwa wspiera firma Remmert, która zgodnie z mottem „We make material flow” opracowuje kompleksowe koncepcje przepływu materiału i dostarcza inteligentne rozwiązania automatyzacyjne do składowania i logistyki blach oraz elementów długich.

Wśród najważniejszych zjawisk z zakresu Przemysłu 4.0 warto wymienić m.in. wykorzystanie sztucznej inteligencji, a także tworzenie kompleksowych, szytych na miarę rozwiązań automatyzacyjnych. Aby je wdrożyć, warto skorzystać z pomocy doświadczonego partnera biznesowego – eksperta w zakresie innowacyjnych rozwiązań. 

Firma Remmert oferuje automatyzację gwarantującą optymalne zaopatrzenie laserów w materiały – nawet przy niewielkiej powierzchni przechowywania, a także zapewnia najszybsze i najbardziej wydajne procesy logistyczno-magazynowe. Zaletą rozwiązań Remmert jest ich budowa: ustandaryzowane moduły umożliwiają precyzyjne dostosowanie procesu przepływu materiałów i rozbudowę instalacji w dowolnym momencie. Dodatkowo automatyzacja jest całkowicie niezależna od zewnętrznych producentów maszyn obróbczych. 

W nowoczesnym magazynie niezwykle ważna jest także relacja człowiek–maszyna, dlatego firma oferuje intuicyjne oprogramowanie, które pomoże w inteligentnym zarządzaniu magazynem. Dzięki temu systemy Remmert są długoterminową i bezpieczną inwestycją obejmującą cały cykl przepływu materiałów i pozwalającą na stworzenie prawdziwej fabryki przyszłości.

Źródło: Remmert

Remmert GmbH

Remmert GmbH

Firma Remmert jest ekspertem w zakresie procesów magazynowych i logistycznych związanych z elementami długimi oraz blachami. Wiemy, jak składować materiały na najmniejszej powierzchni, jak skracać czas dostępu do materiałów oraz jak optymalnie integrować procesy ich obróbki. Wspólnie opracujemy rozwiązanie produkcyjno-logistyczne, które uczyni Państwa firmę gotową do spełnienia wszystkich wymagań dzisiejszego wysoko konkurencyjnego rynku.

Firma Remmert jest sprawdzonym doradcą, producentem i dostawcą. Mamy wiedzę, wyszkoloną kadrę oraz doświadczenie. Od dziesięcioleci kształtujemy rynek technologii magazynowych. Dzięki naszej kreatywności i pasji wciąż przyczyniamy się do jego rozwoju. Jednocześnie jesteśmy firmą rodzinną - szczerość, konsekwencja w działaniu i profesjonalizm charakteryzuje nas jako partnera. Remmert jest firmą w 100% zorientowaną na Klienta. Dopasowujemy nasze rozwiązania do jego indywidualnych potrzeb, zachowując przy tym wysoką jakość produktu oraz serwisu.

Oferta

Myślimy kilka kroków do przodu: Wyróżnia nas działanie i myślenie zorientowane na procesy logistyczne. Dzięki temu możecie Państwo od naszych systemów oczekiwać maksymalnej efektywności oraz bezkompromisowej jakości. Zadajemy pytania: Bazując na dokładnej analizie specyfiki Państwa firmy oraz Państwa oczekiwań, definiujemy wraz z Państwem realistyczne cele projektu oraz wypracowujemy rozwiązanie uszyte na miarę Państwa potrzeb. Zmieniamy się wraz ze zmianami Państwa potrzeb: Wszystkie komponenty naszych rozwiązań systemowych mają budowę modułową. Gwarantuje to możliwość rozbudowy w każdej chwili oraz zapewnia Państwa przewagę konkurencyjną również w przyszłości. Dotrzymujemy słowa: Jako firma rodzinna, prowadzona już przez trzecie pokolenie, szczególną wagę przywiązujemy do szczerości, wytrwałości w działaniu oraz profesjonalizmu. Cechy te wyróżniają nas oraz sposób naszej pracy.

Profil Firmy

Remmert GmbH