Baumalog ponownie na Warsaw Industry Week

Baumalog ponownie na Warsaw Industry Week Baumalog

Firma Baumalog w tym roku po raz kolejny zaprezentuje swoja ofertę z zakresu automatyzacji procesów magazynowych i produkcyjnych na targach Warsaw Industry Week.

Podczas imprezy, która odbędzie się w dniach 8-10 listopada br. w podwarszawskim Nadarzynie, będzie można poznać pełną ofertę firmy oraz porozmawiać ze specjalistami z Baumalog o szczegółach konstrukcyjnych, parametrach technicznych oraz rozwiązaniach automatyzujących składowanie i przepływ materiałów.

Na stoisku będzie prezentowany regał automatyczny Modula Lift z wewnętrznym oknem dostępowym, wyposażony w akcesoria wspomagające dokładność kompletacji – wskaźnik laserowy oraz listwę diodową. Regały windowe Modula są idealnym rozwiązaniem do składowania drobnych elementów, narzędzi, komponentów czy części zamiennych z nośnością do 990 kg na półkę.

Dodatkowo na stoisku znajdzie się stacja załadunkowo-rozładunkowa wraz z półką do składowania długich elementów jak profile, rury czy pręty. Półka umożliwia składowanie pojedynczych elementów lub całych pakietów dłużyc a stacja będzie wyposażona dodatkowo w podnośnik hydrauliczny umożliwiający podnoszenie pakietu i tym samym jego łatwe pobranie.

Firma Baumalog będzie prezentowała swoje rozwiązania na stoisku nr 3.07 w hali B.

Źródło: Baumalog

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę