Bezpłatne bilety na targi EMO Hannover 2019

Targi Hanowerskie
Reklama
Reklama

Targi Hanowerskie zapraszają do odwiedzenia wiodących w świecie Międzynarodowych Targów Technologii Obróbki Metali EMO Hannover 2019, które odbędą się na Terenach Targowych w Hanowerze w dniach 16-21 września 2019 r. pod hasłem "Smart technologies driving tomorrow‘s production!"

Wystawcy z wielu krajów zaoferują na targach EMO Hannover 2019 najnowsze, wysokiej klasy produkty z zakresu technologii obróbki metali, w tym obrabiarki i systemy produkcyjne do cięcia i formowania, urządzenia skrawające, narzędzia precyzyjne, akcesoria i technologie kontrolne, elementy systemów i komponentów do produkcji zautomatyzowanej, zastosowania informatyczne, elektronikę przemysłową oraz nowości z zakresu 3D printing.

Reklama

Poprzednia edycja targów EMO Hannover w 2017 r. zgromadziła 2.200 wystawców z 44 krajów, a także 130.000 odwiedzających z całego świata. Dla specjalistów z branży mamy bezpłatne karty wstępu na EMO Hannover 2019. Poniższe linki przekierują do strony rejestrującej i aktywującej eticket:

 

 

Po rejestracji, każda osoba otrzymuje drogą elektroniczną spersonalizowany bilet do wydruku (format A4). Należy zwrócić uwagę, że bilety są ważne tylko po zarejestrowaniu i aktywacji na stronie internetowej. W sprawach dotyczących podróży biznesowych na targi EMO Hannover 2019 (bilety lotnicze i kolejowe, zakwaterowanie) można kontaktować się z biurem Business–Travel: tel./fax: 22 622 72 29; e-mail: [email zakodowany].

Reklama

Szczegółowe informacje na temat targów EMO Hannover 2019 można znaleźć na stronie www.emo-hannover.de

EMO Hannover propaguje tematy związane z przyszłością produkcji przemysłowej

EMO Hannover 2019 odpowiada na wszystkie wyzwania, z jakimi musi zmierzyć się produkcja, począwszy od technologii maszyn przez rozwiązania IT po przemiany zachodzące w świecie pracy. Pokazuje, o ile bardziej produktywne, wydajne i elastyczne są kolejne generacje maszyn. W formie imprez ramowych prezentuje, jak szybko postępuje digitalizacja produkcji i sukcesywne łączenie w jedną sieć wszystkich jej obszarów. Opracowywanie zamówień, planowanie i przygotowanie produkcji, wytwarzanie i logistyka będą się zmieniać. Powstają nowe funkcje i nowe usługi. Konieczne będzie wykwalifikowanie kadr w sektorze przemysłowym do wykonywania tych zadań. - Oferta EMO Hannover 2019 obejmuje każdy z wymienionych tematów. Liczne imprezy ramowe i pokazy specjalne uzupełniają ofertę wystawców. Tym samym EMO jest prawdziwą Mekką dla międzynarodowych technologii produkcji i drogowskazem rozwoju w przyszłości - mówi W. Schäfer prezes VDW we Frankfurcie nad Menem.

Źródło: Targi Hanowerskie

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama