Centrum obróbcze Makinoa81nx

Makino
Reklama
Reklama

Makinoa81nx to 4-osiowe poziome centrum obróbcze z paletą 630 mm przeznaczone do szerokiej gamy obróbki, od dokładnej do ciężkiej, do stali, żeliwa i aluminium.

Makinoa81nx to 4-osiowe poziome centrum obróbcze z paletą 630 mm to sztywna struktura na monolitycznym łożu, charakteryzująca się mocnym wrzecionem (30 kW), supersztywnym stołem osi B na przewymiarowanych rolkowych prowadnicach liniowych, aktywną kontrolą inercji (IAC) – zmiennym przyspieszeniem i zrywem osi Z i B w zależności od obciążenia, a także redukcją czasu obróbki dzięki inteligentnemu sterowaniu i wyjątkowej dynamice maszyny.

Grafika

Co więcej, Makinoa81nx oferuje również cechy takie jak: termiczna kontrola stanu maszyny zapewniająca stabilność procesu obróbki i dokładność, intuicyjne sterowanie Makino Professional 6, które zapewnia pracę w graficznym trybie konwersacyjnym, oraz niezawodność i oszczędność energii w trybie eco, co oznacza, że obrabiarka jest przyjazna środowisku.

Reklama

Makino dostarcza obrabiarki z technologią pod „klucz”, z pełną integracją z systemami automatyzacji załadunku, rozładunku i transportu detali. Makino nadto posiada własny serwis na terenie Polski oraz zapewnia pełne wsparcie technologiczne i wdrożeniowe oraz szkolenie w języku polskim.

Źródło: Makino

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama