Centrum obróbcze Makinoa81nx

Centrum obróbcze Makinoa81nx Makino

Makinoa81nx to 4-osiowe poziome centrum obróbcze z paletą 630 mm przeznaczone do szerokiej gamy obróbki, od dokładnej do ciężkiej, do stali, żeliwa i aluminium.

Makinoa81nx to 4-osiowe poziome centrum obróbcze z paletą 630 mm to sztywna struktura na monolitycznym łożu, charakteryzująca się mocnym wrzecionem (30 kW), supersztywnym stołem osi B na przewymiarowanych rolkowych prowadnicach liniowych, aktywną kontrolą inercji (IAC) – zmiennym przyspieszeniem i zrywem osi Z i B w zależności od obciążenia, a także redukcją czasu obróbki dzięki inteligentnemu sterowaniu i wyjątkowej dynamice maszyny.

Grafika

Co więcej, Makinoa81nx oferuje również cechy takie jak: termiczna kontrola stanu maszyny zapewniająca stabilność procesu obróbki i dokładność, intuicyjne sterowanie Makino Professional 6, które zapewnia pracę w graficznym trybie konwersacyjnym, oraz niezawodność i oszczędność energii w trybie eco, co oznacza, że obrabiarka jest przyjazna środowisku.

Makino dostarcza obrabiarki z technologią pod „klucz”, z pełną integracją z systemami automatyzacji załadunku, rozładunku i transportu detali. Makino nadto posiada własny serwis na terenie Polski oraz zapewnia pełne wsparcie technologiczne i wdrożeniowe oraz szkolenie w języku polskim.

Źródło: Makino

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę