Chiron zaprasza na Open House Online 2021

Chiron zaprasza na Open House Online 2021 Chiron

W dniach od 15 do 18 czerwca br. odbędą się wirtualne Dni Otwarte Grupy Chiron. Podczas tego wydarzenia będzie można się zapoznać m.in. z produktami marek Chiron, Stama i Factory5.

Organizatorzy Open House Online 2021 zaplanowali m.in. prezentację zmodyfikowanych maszyn, rozwiązań wytwarzania przyrostowego, SmartLine oraz SmartServices.

Chętni będą mogli wziąć udział w spacerze 360°, który daje wgląd w wiele obszarów działalności Grupy Chiron. Można samodzielnie wybrać się na wycieczkę lub umówić się na spotkanie wideo, które umożliwi interaktywny spacer z przedstawicielem firmy.

zrobotyzowana obrabiarka

Kolejną nowością podczas tegorocznych Dni Otwartych będą wideorozmowy o nowych produktowych firmy. Eksperci firmy będą prowadzić sesje na żywo, w czasie których zaprezentują nie tylko nowości, ale również inne aktualności i trendy.

Open House Online 2021 odbędzie się w dniach 15–18 czerwca 2021 r. Wirtualna platforma będzie czynna przez całą dobę, a spersonalizowane wydarzenia na żywo odbywać się będą od 8:00 do 22:00.

>>Zarejestruj się na Open House Online 2021<<

Najważniejsze punkty Open House Online 2021:

  • Interaktywny spacer 360°;
  • Rozmowy o innowacjach;
  • Micro5 – rewolucja w dziedzinie mikroobróbki od Factory5;
  • Chiron DZ 28 i DZ 22 – obrabiarki dwuwrzecionowe do dużych detali o maksymalnej wydajności;
  • Seria 715 – autonomiczna i multifunkcjonalna obróbka;
  • Seria STAMA MT 733 – kompletna obróbka;
  • Wytwarzanie przyrostowe – AM Cube, drukarka 3D do metalu do produkcji skomplikowanych elementów metodą napawania laserowego drutem i proszkiem, a także do powlekania i naprawy elementów;
  • Cyfrowe systemy produkcyjne jutra – SmartLine;
  • Usługi cyfrowe – SmartServices.

Źródło: Chiron

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę