Co nas czeka na Warsaw Industry Week?

Co nas czeka na Warsaw Industry Week 2021? Warsaw Industry Week

Tegoroczna edycja targów Warsaw Industry Week zbliża się coraz większymi krokami. Jak co roku można spodziewać się licznych prezentacji najnowocześniejszych urządzeń i oprogramowań, unikalnych spotkań biznesowych oraz międzynarodowych konferencji.

W Warszawie brakowało takich targów – mówił podczas poprzedniej edycji jeden z wystawców. Nie dziwi więc, że także w tym roku przygotowano nową, piątą już odsłonę Międzynarodowych Targów Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych. Poprzednia przyciągnęła prawie 13 tysięcy odwiedzających i ponad 350 wystawców, którzy zaprezentowali 800 różnego rodzaju maszyn. Według ostatnich prognoz dotychczasowy trend utrzyma się (wzrost odwiedzających z 5 tysięcy w 2016 r. do prawie 13 tysięcy w 2019 r.) i tegoroczne wydarzenie przyciągnie jeszcze więcej firm i klientów.

Jak zapewniają organizatorzy, w targach wezmą udział liderzy rynku z różnych obszarów. W tym roku podczas Warsaw Industry Week swoje oferty zaprezentują m.in. Beckhoff, Murrelektronik, Multiprojekt, Fanuc, Pepperl+Fuchs, Cormak, Metal Technika, Italtec, Pax Phu oraz Heverc.

Strefy ułatwią dostęp do konkretnych firm

Podczas targów liczy się nie tylko dostęp do jak najszerszej palety wystawców, ale także taki sposób prezentacji ich ofert, aby każdy odwiedzający czuł się jak najwygodniej. Organizatorzy, ceniąc czas odwiedzających oraz wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, podzielili hale targowe na kilkanaście stref, ułatwiających odnalezienie się w gąszczu prezentowanych ofert. Każdy, kto odwiedzi Warsaw Industry Week będzie mógł zajrzeć do m.in. stref obróbki metali, lakiernictwa, hydrauliki, laserów, druku 3D, robotyki i automatyki oraz oprogramowania. Takie rozwiązanie to także ułatwienie dla wystawców, zyskujących pewność, że efektywniej przyciągną osoby zainteresowane właśnie ich ofertą.

Wydarzenia towarzyszące

Organizatorzy dbają nie tylko o popularyzację dostępu do wystawców, oferujących takie rozwiązania, ale również samemu aktywnie wspiera wszelkie działania o charakterze edukacyjnym. Dlatego też podczas tegorocznej edycji odbędą się dwa wyjątkowe dla branży przemysłowej wydarzenia, zapewniające niepowtarzalną możliwość nawiązania międzynarodowych relacji biznesowych. Pierwszą z nich jest organizowana przez Confindustria Polonia konferencja Industry 4.0 – Polish-Italian Excellence & Their Resilience. Drugą zaś Instrumenty Przemysłu 4.0, przygotowana we współpracy z Platformą Przemysłu Przyszłości oraz Polskim Klasterem Budowlanym, w której wezmą udział przedstawiciele takich firm jak m.in. Mitsubishi, Bosch, Siemens, Kuka oraz ABB.

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week odbędą się w dniach 8-10 listopada 2021 w centrum Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Źródło: Ptak Expo

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę