Comarch wkracza w świat Metaverse przy wsparciu firmy Mazer

Comarch wkracza w świat Metaverse przy wsparciu firmy Mazer Comarch

Comarch, oficjalnie ogłasza współpracę z wiodącym producentem w dziedzinie innowacyjnych systemów XR, czyli Extended Reality. Celem tego przedsięwzięcia jest stworzenie rozwiązań Metaverse i realizacja projektów przy wykorzystaniu atrybutów technologicznych obu firm.

Metaverse to cyfrowa przestrzeń biznesowa i społeczna, w której marki, przedsiębiorstwa i użytkownicy mogą współdziałać w zintegrowanym środowisku wirtualnym. Comarch, jako firma nastawiona na rozwój oraz nieszablonowe podejście do IT, wkracza w tę nową erę Internetu, aby umocnić swój wizerunek technologicznego innowatora rozwiązań dla dużych i małych przedsiębiorstw. W tym celu postanowiła skorzystać z usług Mazer.

Powiązane firmy

Comarch S.A.

Współpraca z firmą XR Wizards to dla Comarch szansa na odkrywanie kolejnych technologii. Dzięki Mazer mamy okazję wkroczyć do świata rzeczywistości rozszerzonej i w pełni wykorzystać potencjał Metaverse. Wirtualna przestrzeń pozwoli nam zaprezentować ofertę firmy w zupełnie nowym wymiarze. Więcej szczegółów podamy już wkrótce. Natomiast jestem pewien, że wspólnie z Mazer czeka nas wiele innowacyjnych projektów, dzięki którym produkty i usługi Comarch dotrą do jeszcze szerszego grona klientów, bez względu na lokalizacjęMarcin Trzaskowski, dyrektor BU ICT Cloud.

Jesteśmy niezmiernie usatysfakcjonowani nawiązaniem współpracy z Comarch. Połączenie naszego know-how w dziedzinie Metaverse i XR z renomą i doświadczeniem tej uznanej krakowskiej spółki pozwoli nam już dziś wdrażać nowatorskie rozwiązania w technologii przyszłości. Otwieramy nowe możliwości i jesteśmy pewni, że ta kooperacja przyniesie realne korzyści nie tylko dla nas i Comarch, ale także dla klientów obu firmRafał Siejca, CEO Mazer.

Źródło: Comarch

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę