Coraz mniej wolnych miejsc na targach STOM

Coraz mniej wolnych miejsc na targach STOM Raven Media

Przyszłoroczna edycja Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce zapowiada się ponownie atrakcyjnie. A to za sprawą spodziewanego kompletu wystawców we wszystkich halach wystawowych kieleckiego ośrodka targowego.

Jak informują organizatorzy targów, na cztery miesiące przed rozpoczęciem Salonu Technologii Obróbki Metali już 75% powierzchni wystawowej jest zajęte. Wystawcy nie znajdą już miejsca w halach C, D, E i F. Zostały jeszcze tylko wolne miejsca w pawilonach A, B oraz G.

Zarówno wszystkie imprezy targowe spod znaku STOM, jak również EXPO-Surface, Dni Druku 3D czy Control-STOM cieszą się niesłabnącą popularnością. Satysfakcja wystawców, która wyrażana jest w błyskawicznych zgłoszeniach do kolejnej edycji targów, wynika zapewne z liczby i charakterystyki zwiedzających. Zeszłoroczną edycję targów STOM odwiedziło w sumie ponad 10 tys. zwiedzających profesjonalistów.

ludzie na targach przemysłowych

Zwiedzający przemysłowe wystawy w Targach Kielce przyjechali głównie z Polski. Sporo było jednak także gości z Ukrainy, Niemiec oraz Czech. Pojawili się również odwiedzający ze Szwajcarii oraz Algierii.

Przemysłową Wiosnę zwiedzali głównie przedstawiciele firm produkcyjnych (72%), a branże, które najczęściej reprezentowali, to: maszynowa (45%), automotive (24%) i zbrojeniowa (10%). Aż 40% odwiedzających pojawiło się podczas Przemysłowej Wiosny po raz pierwszy. Ze względu na wielokanałową komunikację o wydarzeniu, trudno jednoznacznie określić, skąd goście czerpią wiedzę o targach STOM, ale niemal 30% z nich dowiaduje się o imprezie z Internetu.

Warto też przypomnieć, że zgodnie z oczekiwaniami wystawców targi zostały wydłużone o kolejny targowy dzień. Najbliższa okazja na przemysłowe spotkania w Targach Kielce będzie miała miejsce od 28 do 31 marca 2023 r.

Źródło: Targi Kielce

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 4/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę