Cyfrowa platforma Diaedge – można się już rejestrować

Cyfrowa platforma Diaedge – można się już rejestrować MMC Hardmetal

Firma Mitsubishi Materials uruchomiła internetową platformę 3D – Diaedge. Jest to nowoczesna aplikacja internetowa, która będzie służyła do prezentacji najnowszych produktów firmy, a także będzie miejscem prowadzenia transmisji na żywo i webinariów.

Cyfryzacja, szkolenia online, webinaria – to słowa odmieniane w ostatnim roku przez wszystkie przypadki i niezmiennie towarzyszące większości przedsiębiorców nie tylko na polskim rynku. Chyba każda firma zmniejszyła swoje zaangażowanie w wydarzeniach zewnętrznych i przeniosła sporą część swojej działalności do internetu, ucząc się prowadzenia biznesu w całkiem nowych warunkach. Zauważając na trendy związane z postępującą cyfryzacją i dbając o szeroki dostęp obecnych oraz przyszłych klientów do bieżącej oferty firma Mitsubishi Materials uruchomiła internetową platformę 3D – Diaedge.

Platforma jest łatwa w nawigacji i pozwala korzystać ze środowiska 3D w komfortowy sposób. Szczególnie jest to widoczne w sekcji Showroom, gdzie można zapoznać się z katalogiem narzędzi firmy Mitsubishi Materials, które zostały pogrupowane według następujących kategorii:  toczenie, frezy monolityczne, frezowanie narzędziami składanymi i wiercenie. Każdy z prezentowanych produktów jest bardzo szczegółowo opisany (znajdziemy m.in. ogólny opis narzędzia, jego dane techniczne, a także prezentację wideo). Co ważne, oferta produktowa ma być na bieżąco aktualizowana.

Platforma to miejsce, gdzie będą się odbywać głownie webinaria, pokazy produktowe i pokazy na żywo. Podczas tych transmisji prezentowane będą nie tylko nowe produkty firmy, ale również ich praktyczne zastosowanie i korzyści, jakie przynoszą w procesie produkcyjnym.

Dwa razy w roku w sekcji Diaedge Studio odbywać się będą transmisje na żywo, podczas których zrealizowane zostaną pokazy obróbki skrawaniem. Istotne jest, że w ramach wydarzeń na żywo możliwy będzie również kontakt z ekspertami branżowymi z firmy Mitsubishi Materials. Warto dodać, że archiwalne transmisje z przeprowadzonych Diaedge Live będą dostępne w sekcji Media Library do otworzenia po zrealizowanych wydarzeniach..

Aby w pełni korzystać z możliwości oferowanych przez platformę Diaedge niezbędna będzie wcześniejsza rejestracja. Co ważne z punktu widzenia polskiego klienta, wśród siedmiu języków, w których jest dostępna platforma, jest także nasz rodzimy język.

>>Zarejestruj się na platformie Diaedge<<

Źródło: MMC Hardmetal

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę