Czyściwa wielokrotnego użytku pomocne w codziennej pracy

Czyściwa wielokrotnego użytku pomocne w codziennej pracy MEWA

Każdy, kto codziennie musi pracować w sposób efektywny i niezawodny, dobrze wie, czym jest wsparcie ze strony odpowiednio pomocnych przedmiotów. Na przykład szybkie wytarcie pozostałości po oleju za pomocą czyściwa, usunięcie resztek wody lub kurzu z danej powierzchni.

Czyściwa oferowane przez firmę MEWA w ramach wynajmu funkcjonują w obiegu zamkniętym. Klienci zamawiają odpowiedne ilości według swoich potrzeb, MEWA dostarcza je punktualnie w ustalonych terminach. Po wykorzystaniu czyściwa gromadzone są w udostępnianych przez firmę MEWA bezpiecznych pojemnikach SaCon, w których są one potem odbierane, prane i – już czyste - dostarczane ponownie klientom.

Czyściwo

Czyściwa dostosowane są do różnych zastosowań – od usuwania zanieczyszczeń spowodowanych olejami, tłuszczami, farbami czy rozpuszczalnikami, aż po delikatne polerowanie wrażliwych powierzchni. Asortyment czyściw MEWA obejmuje różne wersje przeznaczone dla różnych obszarów i tym samym zapewniające optymalną jakość czyszczenia w przemyśle, produkcji, w warsztatach i zakładach rzemieślniczych. A wszystko to dzięki tym małym tekstylnym pomocnikom, bez których trudno się obejść.

Czyściwo

Jest jeszcze wiele zakładów, które wykorzystują produkty jednorazowe. Nie jest to ani ekonomiczne, ani zgodne z zasadą zrównoważonego rozwoju. MEWA od 113 lat oferuje czyściwa w ramach wynajmu i tym samym jest pionierem tego, co określane jest mianem „textil sharingu”. Nadzwyczaj trwałe czyściwa mogą być prane nawet do 50 razy i potem wykorzystywane.

Czyściwa

Textil sharing oznacza możliwość korzystania z czyściw zawsze wtedy, kiedy są one potrzebne, bez konieczności ich posiadania. Zamknięty obieg, jaki MEWA oferuje w ramach systemu wynajmu czyściw, charakteryzuje się o wiele lepszym bilansem ekologicznym w porównaniu z czyściwami jednorazowymi lub papierowymi. Czas czyszczenia, w porównaniu z zastosowaniem papieru, jest krótszy o prawie 35%.

Czyściwo

Rozwiązania cyfrowe stale towarzyszą także działaniom firmy MEWA. Kierowcy serwisowi, wyjeżdzający do klientów, wyposażeni są w przenośne komputery. Tym samym istnieje możliwość bezpośredniej ewidencji zapytań, zamówień czy też zwrotów. Zebrane informacje w czasie rzeczywistym przekazywane są do centralnej bazy danych firmy MEWA, dzięki czemu cały proces logistyczny jet ekologiczny i optymalny pod względem ekonomicznym.

Źródło: MEWA

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę