Debiut firmy igus na Trako 2019

igus Sp. z o.o.
Reklama
Reklama

Firma igus, lider technologii „motion plastics”, po raz pierwszy wystawi się na targach transportu szynowego Trako 2019. Celem jest budowanie długotrwałych relacji z partnerami z tej branży.

Technologie „motion plastics”, w których specjalizuje się firma igus są dziś, ze względu na swoją uniwersalność wykorzystywane w całej gamie branż. Coraz większą popularność zdobywają także w aplikacjach dedykowanych transportowi szynowemu. Z tego powodu spółka postanowiła w tym roku zadebiutować na dedykowanych tej branży targach TRAKO. – W branży kolejowej jesteśmy obecni od wielu lat, ale każda okazja do poznania nowych odbiorców i zaprezentowania się potencjalnym partnerom jest dla nas bardzo cenna. Z pewnością największą atrakcją naszego stoiska będą aplikacje, które będziemy prezentować na naszym stoisku dzięki uprzejmości kilku naszych wieloletnich klientów. Odwiedzający będą mogli zobaczyć działające już w realnym zastosowaniu produkty, takie jak siedzenia pociągowe, czy drzwi odskokowo-przesuwne – mówi Michał Obrębski, manager produktu iglidur.

Reklama

– Choć w dzisiejszych czasach praktycznie wszystko można już zamówić w Internecie, to jednak nie zastąpi to rozmowy w cztery oczy, która pozwala budować relacje z partnerami – mówi Obrębski. Manager igus Polska podkreśla, że firma koncentruje się na prezentowaniu aplikacji, dzięki którym klienci i odbiorcy mogą wypracować swoją przewagę techniczną na rynku. – Aplikacje, które już bardzo dobrze znamy, to np. siedzenia kolejowe, pantografy czy lusterka pojazdów szynowych. Ale bezsmarowne trybopolimery mogą spisać się idealnie jeszcze w setkach innych miejsc w pociągach, tramwajach i innych pojazdach szynowych – mówi Obrębski. Trako, to jedna z większych w Europie imprez w branży kolejowej. Managerowie igus są przekonani, że konstruktorzy tego typu maszyn będą zainteresowani materiałami spełniającymi wymogi normy EN45545 oraz nowym materiałem iglidur RW370, który spełnia wymogi tej właśnie normy.

Powiązane firmy

Reklama

Źródło: igus

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama