Dedykowane ścieżki zwiedzania na targach ITM Polska

MM Magazyn Przemysłowy

Nowością podczas tegorocznej edycji targów ITM Polska będą dwie dedykowane ścieżki zwiedzania po stoiskach firm zajmujących się drukiem 3D w przemyśle oraz posiadających urządzenia, rozwiązania technologiczne i oprogramowanie działające zgodnie z koncepcją Przemysłu 4.0.

Założeniem „ścieżki” jest to, by zwiedzający pod pieczą wykwalifikowanych przewodników odwiedzili stoiska wybranych firm, których oferta produktowa zawiera najnowsze technologie dla zintegrowanego przemysłu. Do współpracy zaproszeni zostali wystawcy, którzy w swojej ofercie posiadają maszyny, urządzenia, rozwiązania technologiczne i oprogramowanie działające zgodnie z ideą Przemysłu 4.0, oraz związani z branżą druku 3D: producenci i dystrybutorzy drukarek i skanerów 3D, podmioty dostarczające technologie obróbki powierzchni i usługodawcy.

Powiązane firmy

Yaskawa Polska Sp. z o.o.

Skąd ten pomysł? – Inteligentna fabryka, wirtualna rzeczywistość, internet rzeczy – wszystkie te czynniki stały się już integralną częścią dzisiejszego przemysłu. Cyfryzacja i integracja procesów przemysłowych przeniosła się z wizji do rzeczywistości, a czwarta rewolucja ruszyła pełną parą. Ta wycieczka przedstawi najnowsze technologie dla zintegrowanego przemysłu, oferując doskonałą okazję do zaprezentowania rozwiązań dla „samodzielnie zaprogramowanych” produktów, a także dla zindywidualizowanej masowej produkcji i maszyn, które mogą komunikować się ze sobą za pomocą czujników – opowiada Joanna Kucharska, dyrektor targów ITM Polska.

Natomiast Mateusz Nowakowski odpowiadający za targi 3D Solutions podkreśla, że targi Skanu i Druku 3D to unikalne przedsięwzięcie będące doskonałą okazją podjęcia współpracy biznesowej między dostawcami technologii druku 3D a odbiorcami produktów, które powstają w tej technologii – firmami, które myślą o implementacji technologii przyrostowych w swoich przedsiębiorstwach. Trasa ta ma na celu zaprezentowanie produktów dopasowanych do klienta – wystawców całego bloku targów wykorzystujących i posiadających w swojej ofercie technologie przyrostowe.

W dwóch tematycznych ścieżkach zwiedzania, Na drodze do Przemysłu 4.0 oraz Druk 3D w przemyśle, swój udział potwierdziły takie firmy jak: 3D Phoenix, Akala faraone, Aspol A. Szarzyński, Apzumi Spatial, Demero Automation Systems, Edgecam Polska, High Technology Machines, IPG Photonics, item Polska, Otek, Petrofer Polska, PIAP, Siemens, Yaskawa oraz Verashape.

Zwiedzanie z przewodnikiem zaplanowano na dwa dni: 7 i 8 czerwca. Ścieżki zwiedzania przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalnych zwiedzających (osób pracujących w branży). Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc należy potwierdzić swój udział u organizatora targów.

Na drodze do Przemysłu 4.0: 7.06 godz. 10.00, 8.06 godz. 13.00

Druku 3D w przemyśle: 7.06 godz. 13.00, 8.06 godz. 10.00

Zbiórka na 15 minut przed rozpoczęciem zwiedzania.

Źródło: MTP

Galeria artykułu

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę