Yaskawa Polska Sp. z o.o.
Yaskawa Polska Sp. z o.o.

Yaskawa Polska Sp. z o.o.

ul. Duńska 11, 54-427 Wrocław, PL

http://www.yaskawa.pl

O FIRMIE

Od momentu powstania w 1915 r. firma Yaskawa, jeden z największych producentów robotów przemysłowych, falowników, serwonapędów, kontrolerów ruchu oraz systemów sterowania, stawia na produkcję, a także zwiększanie zasobów ludzkich przyczyniając się do rozwoju społeczeństwa poprzez prowadzenie działalności biznesowej opartej na wspieraniu wiodących firm. Na przestrzeni lat Yaskawa, producent systemów robotycznych, ewoluowała od producenta silników, poprzez firmę z branży automatyki, aż wreszcie do lidera branży mechatroniki.

Współcześnie producent Yaskawa promuje nową koncepcję i³-Mechatronika stale zwiększając produktywność swoich klientów poprzez integrację produktów mechatronicznych z wykorzystaniem danych cyfrowych. Oprócz tego firma Yaskawa w dalszym ciągu wzmacnia swoją pozycję w zakresie produkcji robotów przemysłowych, serwonapędów, sterowników i osiągając rewolucyjne wyniki w branży automatyki przemysłowej.

OFERTA FIRMY YASKAWA 

To przede wszystkim produkty z zakresu techniki napędowej i sterowania dostarczające rozwiązania dla niemal każdej aplikacji. Należą do nich m.in. najnowszej generacji falowniki, serwonapędy, kontrolery ruchu, sterowniki czy panele operatorskie.

W dziedzinie robotyki Yaskawa może poszczycić się znanym na całym świecie i kojarzonym z japońskim producentem klasykiem – robotami Motoman. Firma oferuje roboty do spawania łukowego, laserowego, zgrzewania punktowego, cięcia a także obsługi maszyn CNC, pras, wtryskarek, pakowania i paletyzacji czy lakierowania.  Reagując na potrzeby rynku japoński producent wprowadził do sprzedaży również serię cobotów HC, które umożliwiają realizację wizji współpracy robota i człowieka na stanowisku pracy bez wygrodzeń i ryzyka dla pracowników. Oprócz tego w ofercie Yaskawa znajdziemy szeroką gamę pozycjonerów, torów jezdnych, jak również uniwersalne i kompletne cele spawalnicze, jak Weld4Me czy Arc World.

Informacje firmowe