Za nami 4. edycja MM Speakers Corner

Raven Media

Jednym z wydarzeń towarzyszących tegorocznym targom ITM Industry Europe 2019, był cykl paneli dyskusyjnych o przemyśle MM Speakers Corner, zorganizowany przez redakcję „MM Magazynu Przemysłowego”.

W tym roku MM Speakers Corner został podzielony na cztery panele. Pierwszy to „Globalizacja przemysłu”, drugi – „Instrumenty wsparcia Przemysłu 4.0”, trzeci – „Najnowsze trendy technologiczne w przemyśle” i czwarty – „Organizacja i zarządzanie w przemyśle”.

W dyskusjach, poprowadzonych przez dziennikarza telewizyjnego Radka Brzózkę, wzięli udział doświadczeni specjaliści – menedżerowie wiodących producentów i dystrybutorów działających na polskim rynku, w tym m.in. Fanuc Polska, Roehm Polska, Beghelli, Schunk Intec, Yaskawa Polska, Güdel, igus, Dassault Systèmes, Hexagon Manufacturing Intelligence, Cloos Polska, Kimla, Power-Tech, HTM, Haas, Nakoda, Rollico Rolling Components, a także PKO Leasing, którzy podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniami w kwestiach kluczowych dla naszego przemysłu.

Powiązane firmy

 

W ciągu całego dnia MM Speakers Corner przysłuchiwało się ponad 100 osób, wśród których rozlosowano atrakcyjne nagrody. Perschmann Hoffmann Group ufundował zestaw narzędzi z walizką narzędziową, Buzil – zestaw środków czyszczących, a Raven Media – wydawca „MM Magazynu Przemysłowego” – roczną prenumeratę wspomnianego czasopisma.

MM Speakers Corner na komputerze, tablecie i smartfonie

Przez te cztery lata organizowania MM Speakers Corner, podobnie jak - zdaniem naszych panelistów - polski przemysł, cały czas się rozwijamy i podnosimy jakość przygotowywanych przez nas materiałów. Właśnie dlatego, z myślą o tych, którzy nie mogli przysłuchiwać się naszym debatom na miejscu, pierwszy raz przeprowadziliśmy relację na żywo ze wszystkich paneli, które będą także do obejrzenia na naszym kanale na YouTube oraz na Facebooku.

Jeżeli z jakichś względów nie mogliście przyjechać do Poznania, zapraszamy właśnie na wspomniane strony. Natomiast wszystkim przybyłym gościom za obecność dziękujemy i do zobaczenia za rok!!!

Galeria artykułu

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę