Chemia i motoryzacja 2017

Yaskawa

W dniach 26-27 września 2017 w Krakowie odbyła się V edycja Konferencji „Chemia i motoryzacja”. Na konferencji wystąpili eksperci z kraju i z zagranicy, którzy zaprezentowali najnowsze technologie oraz sprzęt branży motoryzacyjnej i kolejowej w formie teoretycznej, a także pokazów praktycznych.

Konferencja "Chemia i motoryzacja 2017" skierowana była do firm produkujących m.in. różnego rodzaju pojazdy użytkowe, naczepy, tramwaje, samochodowe elementy plastikowe, a także do ich poddostawców oraz do wszystkich firm związanych z branżą chemiczną i motoryzacyjną. Firma Yaskawa Polska, która była jednym ze sponsorów tego wydarzenia, zaprezentowała podczas konferencji przykład automatyzacji procesów lakierniczych w formie pokazu aplikacji dzwonem natryskowym Probell na robocie wieloosiowym Yaskawa. Uczestnicy konferencji mieli okazję zapoznać się także z nowym robotem serii GP wraz z nowym kontrolerem YRC1000.

Powiązane firmy

Yaskawa Polska Sp. z o.o.

– To doskonała okazja, by poznać potrzeby naszych obecnych i przyszłych klientów, a także partnerów. Dzięki takim konferencjom możemy wspólnie odpowiedzieć na pytania i problemy użytkowników naszych produktów – mówił Dawid Woźniak, kierownik ds. kluczowych klientów działu robotyki w Yaskawa Polska.

Ponadto, jako prelegent konferencji, poruszył zagadanienia związane z projektowaniem offline oraz symulacjami 3D w procesach zrobotyzowanego lakierowania.

Źródło: Yaskawa

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę