Dozowniki Tork Image Design Line finalistą konkursu Dobry Wzór 2017

Tork

Dozowniki higieniczne Tork z linii Image Design Line otrzymały prestiżowy tytuł “Finalista Konkursu Dobry Wzór 2017" w Konkursie Dobry Wzór organizowanym przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w kategorii Sfera Publiczna. To pierwszy w Polsce konkurs designu, który Instytut Wzornictwa Przemysłowego organizuje od 1993 r.

– Tytuł finalisty konkursu Dobry Wzór 2017 jest dla nas zaszczytnym wyróżnieniem, które wskazuje Tork Image Design jako doskonały wybór dla wymagających klientów ceniących wysoką jakość i elegancki wygląd – mówi Wojciech Nizio, brand communication manager, Essity.

Powiązane firmy

Do tegorocznego finału zostało zakwalifikowanych 114 produktów i usług. Oceniano je według następujących kryteriów: cechy wizualne, cechy użytkowe, cechy ekonomiczne i wartości dodatkowe, które wyróżniają produkt i usługę, czyli innowacyjność, oryginalność i komfort użytkowania. Wszystkich finalistów będzie można zobaczyć w październiku w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie na największej wystawie designu w Polsce.

Linia dozowników Tork Image Design Line powstała z myślą o łazienkach typu premium, gdzie projekt i wykończenie są równie istotne jak funkcjonalność. Dozowniki łazienkowe mają wiele korzyści praktycznych i higienicznych, jednak w łazienkach typu premium były często pomijane ze względu na wysokie wymagania dotyczące projektowania. Produkty Tork Image Design mają to zmienić dzięki wyjątkowemu połączeniu formy i funkcjonalności. Dozowniki są wykonane ze szczotkowanej stali nierdzewnej, która kontrastuje z czernią wykończenia produktów. W efekcie powstała ponadczasowa linia dozowników, która idealnie harmonizuje z wysokiej jakości wnętrzami. Image Design Line wykorzystuje supernowoczesne rozwiązania, takie jak bezdotykowe dozowanie dla zachowania lepszej higieny i wysokiego poziomu komfortu użytkowania czy też możliwość współpracy ze zintegrowanym systemem czujników Tork EasyCube, który zapewnia dostęp do aktualnych danych w celu bardziej efektywnej konserwacji i uzupełniania dozowników.

Źródło: Tork

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę