DPS Forum 2015 dla użytkowników SOLIDWORKS

CC/Wikimedia
Reklama
Reklama

Już 28 października odbędzie się czternasta edycja spotkania użytkowników SOLIDWORKS pod szyldem DPS Forum 2015. To wydarzenie skierowane jest do inżynierów, którzy pracują na profesjonalnych aplikacjach i programach komputerowych.

DPS Software zajmuje się dostarczaniem systemów 3D CAD/CAM/CAE/PDM wspomagających projektowanie, wytwarzanie, wykonywanie analiz inżynierskich oraz zarządzanie dokumentacją. Pod koniec października w ramach DPS Forum 2015 XIV Spotkania Użytkowników SOLIDWORKS, będzie można zapoznać się z nowościami firmy. DPS Forum 2015 odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie, który od niedawna zmienił nazwę na PGE Narodowy.

Reklama

DPS Software jest wyłącznym dystrybutorem AlphaCAM w Polsce i na Ukrainie oraz autoryzowanym dostawcą systemu parametrycznego modelowania bryłowo-powierzchniowego SOLIDWORKS. Działalność DPS Polska związana jest również z usługami projektowymi, szkoleniowymi oraz wdrożeniowymi.

Reklama

Źródło: DPS Software

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama