Działania DMG Mori w obliczu koronawirusa

dmg mori
Reklama
Reklama

Zdrowie i bezpieczeństwo Pracowników, Klientów, Dostawców oraz Partnerów jest dla DMG Mori najwyższym priorytetem. Firma bardzo poważnie traktuje coraz większe rozprzestrzenianie się koronawirusa na całym świecie, dlatego kontynuuje działania zapobiegawcze w celu ograniczenia infekcji Covid-19. 

Pracownicy, którzy w ciągu ostatnich kilku tygodni przebywali w strefie ryzyka (Chiny, Iran, Włochy, Korea Południowa) w celach służbowych lub prywatnych, nie powrócą do miejsca pracy przez kolejne 14 dni ze skutkiem natychmiastowym. Jest to dobrowolny środek zapobiegawczy i stanowi część zobowiązania pracodawcy do opieki nad Pracownikami, Klientami, Dostawcami i Partnerami. Ograniczone zostały też czynności związane z podróżowaniem, za to wdrożone zostały nowoczesne narzędzia komunikacji.

Reklama

Jako lider innowacji i pionier digitalizacji, DMG Mori koncentruje się obecnie, bardziej niż kiedykolwiek, na cyfrowych rozwiązaniach w zakresie prezentacji maszyn, produktów i najnowszych rozwiązań dla przemysłu i przedsiębiorców. Cyfryzacja to dziedzina przyszłości i ogromna szansa dla wszystkich.

W ciągu najbliższych dni i miesięcy celem firmy będzie kontynuacja rozwoju w zakresie:

  • Materiałów wideo i prezentacji dostępnych za pośrednictwem Masterplan,
  • Warsztatów cyfrowych, szkoleń internetowych oraz seminariów,
  • Działań marketingowych „online” oraz tradycyjnych „Open House” umożliwiających prezentację najnowszych produktów i cyfrowych rozwiązań w zakresie Automatyki, Digitalizacji oraz Technologii Druku Przestrzennego,
  • Produktów cyfrowych, takich jak DMG Mori Connectivity, CELOS, my DMG Mori I WERKBLiQ, oraz rozwiązań w formie oprogramowania systemu TULIP.

Powiązane firmy

Reklama

Firma zamierza wykorzystać ten czas, aby przyspieszyć wdrożenie nowoczesnego „Smart Flex Working" – cyfrowej i elastycznej pracy niezależnie od jej miejsca i czasu. W związku z tym postanowiła dostosować obecność DMG Mori również do nowoczesnych formatów. DMG Mori ograniczy udział w kilku światowych targach, aby chronić zdrowie wszystkich ich uczestników i aby dać pierwszeństwo najnowszym dostępnym na świecie technologiom.

Źródło: DMG Mori

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama