Dzień Otwarty Jungheinrich. Porozmawiają o magazynach i nie tylko

Dzień Otwarty Jungheinrich. Porozmawiają o magazynach Jungheinrich

Polski rynek magazynowy okazał się odporny na skutki pandemii. Co więcej, ma się doskonale i stale się rozwija. Rośnie popyt na powierzchnie magazynowe, a tych ciągle przybywa. Naturalną konsekwencją tego jest rosnące zapotrzebowanie na nowoczesne rozwiązania intralogistyczne. Jak będzie wyglądać przyszłość magazynów?

Klienci oraz miłośnicy branży logistycznej i intralogistycznej będą mieli okazję porozmawiać o tym już 20 października br. podczas Dnia Otwartego Jungheinrich. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Zorientowani na rozwój. Porozmawiajmy o przyszłości magazynów”. Jak przygotować się na wyzwania przyszłości. W jakie rozwiązania warto inwestować, by pozostać konkurencyjnym w niezwykle zmiennym środowisku biznesowym? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci firmy. Ponadto uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję poznać bliżej najnowsze osiągnięcia konstruktorów i inżynierów Jungheinrich.

Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane nowości produktowe, w tym m.in.: podnośnikowy wózek widłowy ERD 220i w technologii li-ion, który jest odpowiedzią na oczekiwania rynku w zakresie wysoce efektywnych energetycznie urządzeń, AGV EKS 215a, czyli niezwykle wydajne wsparcie procesów automatycznych w magazynach, oraz nowy system zarządzania flotą Fleet Management System. Organizatorzy zachęcają do bezpłatnej rejestracji.

Źródło: Jungheinrich

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę