Dziś rusza VII Kongres Polska Chemia

Dziś rusza VII Kongres Polska Chemia Polska Chemia

Największe w Europie Centralnej wydarzenie branży chemicznej odbędzie się już 16 września. W tym roku każdy może wziąć w nim udział i to całkowicie za darmo.

Kongres Polska Chemia od sześciu lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem ludzi świata biznesu, polityki, organizacji branżowych, nauki – i przede wszystkim – ważnych graczy polskiego sektora chemicznego. Każde spotkanie w ramach Kongresu Polska Chemia to czas ważnych dyskusji o sytuacji, wyzwaniach i przyszłości całej branży. W związku z pandemią Covid-19, mając na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo wszystkich uczestników, organizatorzy zrezygnowali w tym roku ze stacjonarnej formuły wydarzenia. Dzięki tej zmianie, w tym roku każdy może wziąć udział w kongresie.

Profesjonalne studio i rozszerzona rzeczywistość

Polska Izba Przemysłu Chemicznego postawiła na najnowsze technologie i siódmą edycję przygotowała w wyjątkowej formule telewizyjnej, z wykorzystaniem m.in. możliwości jakie daje rzeczywistość rozszerzona. Uczestnicy będą mogli zobaczyć całodzienny program telewizyjny o charakterze publicystyczno-branżowym, a dzięki interaktywnym rozwiązaniom, każdy będzie mógł wyrazić swoje zdanie na temat najważniejszych aspektów związanych z przemysłem chemicznym. Warto podkreślić, że dostęp do całego wydarzenia nie wiąże się z żadnymi opłatami dla uczestników.

Bezpłatna rejestracja na stronie: http://www.kongrespolskachemia.pl

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę