Eagle Lasers świętuje 18-lecie istnienia

Eagle Lasers świętuje 18-lecie istnienia Eagle Lasers

Eagle Lasers świętuje 18 lat innowacji w technologii laserów fiber. Założona w 2006 r. przez Marcina Ejmę, wraz z Lidią Woźnicą, Tomaszem Woźnicą i zespołem europejskich inżynierów, firma Eagle przesuwa granice wydajności w cięciu blach.

W chwili powstania, firma Eagle dostrzegła potencjał technologii lasera fiber jako przełomowej w branży.

– Od samego początku naszą misją było tworzenie najbardziej wydajnych maszyn do cięcia na rynku – mówi Marcin Ejma, CEO i założyciel Eagle. – Technologia laserów fiber doskonale wpisuje się w naszą wizję, umożliwiając dostarczanie naszym klientom niezrównanej wydajności. Nie chcemy kopiować trendów, chcemy je tworzyć.

Powiązane firmy

Eagle Lasers

W 2008 r. firma Eagle zrewolucjonizowała branżę prezentując na targach EuroBLECH jeden z pierwszych systemów do cięcia laserem fiber. To wydarzenie było przełomem, zdobywając uznanie wśród profesjonalistów i zrywając z tradycyjnymi tendencjami, które nadal faworyzowały starsze technologie, takie jak CO2 i plazma. W ciągu ostatnich osiemnastu lat firma Eagle była liderem w dziedzinie wydajnych, wielokrotnie nagradzanych laserów fiber o mocy 6 kW, 8 kW, 10 kW, 12 kW, 20 kW i 30 kW. Flagowy model iNspire to jedna z najszybszych dostępnych maszyn, a opatentowana głowica tnąca eVa oraz superlekka trawersa z włókna węglowego z silnikami liniowymi na wszystkich osiach, ustanowiły nowe standardy w branży.

Źródło: Eagle Lasers

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę