Eagle Team Summit zakończone sukcesem

Eagle Team Summit zakończone sukcesem Eagle Lasers

Eagle Lasers, wiodący polski producent systemów cięcia laserem fiber, niedawno zakończył coroczne wydarzenie Eagle Team Summit w Turynie we Włoszech. Spotkanie zgromadziło przedstawicieli z całego świata, w tym członków włoskich, niemieckich i skandynawskich oddziałów, a także dystrybutorów z Australii, Belgii, Bułgarii, Kanady, Danii, Finlandii, Węgier, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i USA.

Dlaczego Turyn? To nie był przypadkowy wybór. Miejsce, w którym odbył się ETS 2023, zostało wybrane jako przyszła lokalizacja nowej siedziby Eagle Italy. To tutaj powstaje najnowocześniejsze centrum technologiczne z flagowym modelem iNspire 30kW 2.0, wyposażonym w najnowsze innowacje i technologie automatyzacji.

Powiązane firmy

Eagle Lasers

Jesteśmy podekscytowani otwarciem włoskiego centrum technologicznego, a w niedalekiej przyszłości zaprezentowaniem iNspire 30kW 2.0. Pomyśleliśmy, że tak ważny dla naszego zespołu krok, dobrze byłoby świętować z naszą globalną rodziną – mówi Andrea Porta, CEO Eagle Italy.

Podczas ETS skupiono się na podsumowaniu osiągnięć minionego roku oraz wyznaczeniu ambitnych planów na przyszłość firmy. Prezentacje, sesje okrągłego stołu, panele dyskusyjne i spotkania indywidualne skupiły się na rozwijaniu technologii cięcia blachy, ze szczególnym naciskiem na szybkość, automatyzację oraz zdolność adaptacji.

Ważnym punktem wydarzenia było zaprezentowanie nowego panelu operatorskiego oraz Eagle Eye, zaawansowanego systemu monitorowania do wykrywania usterek w czasie rzeczywistym podczas procesu cięcia. System ten jest już aktualnie zintegrowany w najnowszej wersji iNspire 2.0, który zadebiutuje na nadchodzących targach Blechexpo w Stuttgarcie.

CEO Marcin Ejma zapowiedział nadchodzący produkt, który ma być "przełomem" w sektorze cięcia blachy w latach 2024/25, jednakże dalsze szczegóły utrzymywane są w tajemnicy.

Możliwość osobistego spotkania pozwala na nawiązanie kontaktu i zrozumienie, które nie zawsze można odtworzyć wirtualnie – mówi Ejma. – A dodatkowy bonus w postaci organizacji naszego szczytu w tak pięknym mieście sprawił, że było to niezapomniane doświadczenie, które, mam nadzieję, będzie pielęgnowane przez całą rodzinę Eagle.

Źródło: Eagle Lasers 

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę