Eagle Lasers z wycinarką laserową o mocy 30 kW

Eagle Lasers z wycinarką laserową iNspire o mocy 30 kW Eagle

Podczas rozpoczynających się dziś targów Blechexpo w Stuttgarcie firma Eagle Laser po raz pierwszy zaprezentuje najnowszy system cięcia laserowego iNspire o mocy 30 kW. Tą premierą marka po raz kolejny zaskakuje branżę cięcia laserowego, udowadniając, że fiber to technologia o nieograniczonych możliwościach.

Targi BlechExpo odbywają się co dwa lata i koncentrują się głównie na technologii obróbki blach. Podczas tego wydarzenia uczestnicy mają możliwość obejrzenia interesujących prezentacji technicznych, wziąć udział w forach wystawców oraz przyjrzeć się różnym innowacjom technologicznym poświęconym obróbce blachy i technologii laserowej.

Powiązane firmy

Eagle Lasers

Firmę Eagle Lasers będzie można spotkać na stoisku nr 5305 w hali 5 wraz z ich najnowszą i najmocniejszą obecnie wycinarką laserową iNspire 1530 F30.0. Możliwości 30 kW maszyny będzie można zobaczyć podczas pokazów cięcia na żywo. Pokazy będą odbywać się przez cały czas trwania targów.

Na początku tego roku marka Eagle Lasers obchodziła 15-lecie istnienia. Dzięki partnerstwu z firmą IPG Photonics, liderem w zakresie dostarczania źródeł lasera fiber, Eagle Lasers jako pierwsza wprowadziła na rynek wydajne i wielokrotnie nagradzane wycinarki laserowe o mocy 6, 8, 10, 12 i 20 kW, a teraz także nowy system do cięcia laserowego o mocy 30 kW.

Źródło: Eagle

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 4/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę