Elektrodrążarki wgłębne Sure First

Elektrodrążarki wgłębne Sure First APX Technologie

W ofercie APX Technologie dostępne są dwie elektrodrążarki wgłębne Sure First. Przenośna w formie przystawki narzędziowej oraz stacjonarna sterowana numerycznie w osi Z.

ALIC-1: Elektrodrążarka przenośna w formie przystawki narzędziowej idealnie nadaje się do produkcji małych i ciężko dostępnym elementów. Jest całkowicie niezależna od podłoża dzięki czemu można ja montować na dowolnych urządzeniach (m.in. na końcówkach wrzecion wiertarek, frezarek, uchwytów itp.) co daje wiele możliwości zastosowań. 

ZPNC EDM: Elektrodrążarka stacjonarna sterowana numerycznie w osi Z posiada możliwość zaprojektowania nastaw obróbczych (maksymalnie 15 kolejnych zestawów nastaw). W standardzie odczyt cyfrowy z liniałami optycznymi (osie X, Y, Z) firmy Mitutoya. 

Źródło APX Technologie
 

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę