EUROGUSS 2024 - targi odlewnictwa ciśnieniowego

Messe Nürnberg

Jeśli chcesz być na bieżąco z najważniejszymi tematami branży odlewnictwa ciśnieniowego, to musisz wziąć udział w wydarzeniu EUROGUSS - tutaj po prostu trzeba być! 

Wiodące międzynarodowe targi odlewnictwa ciśnieniowego prezentują najnowsze innowacje, technologie i trendy w branży. Tutaj wszystko kręci się wokół innowacyjnych rozwiązań w zakresie procesów odlewania ciśnieniowego, takich jak odlewanie ciśnieniowe aluminium, odlewanie ciśnieniowe magnezu czy odlewanie ciśnieniowe cynku. Ofertę uzupełniają tematy takie jak szybkie prototypowanie, maszyny CNC, stopy metali, formy do odlewania ciśnieniowego, urządzenia peryferyjne, procesy łączenia, optymalizacja procesów, efektywność energetyczna, badanie materiałów, maszyny do odlewania ciśnieniowego czy druk 3D.

Messe Nürnberg

 

Zaplanuj swoją wizytę na EUROGUSS 2024

Spotkaj się z czołowymi ekspertami, nawiąż cenne kontakty i wymieniaj się pomysłami na temat przyszłości odlewnictwa ciśnieniowego. EURGOGUSS zaprezentuje szeroką gamę produktów i zastosowań z różnych branż. Odwiedzający mogą znaleźć inspirację, zobaczyć innowacyjne projekty i zastosowania oraz opracować pomysły na własne projekty. Ponadto skorzystaj z towarzyszących pokazów specjalnych, demonstracji na żywo, prezentacji najlepszych przypadków na forach i wycieczek z przewodnikiem, aby zdobyć wiedzę.

Messe Nürnberg

 

Zarejestruj się na targi EUROGUSS i odbierz bezpłatny bilet

Zarejestruj się teraz i zepewnij sobie bezpłatny bilet - użyj poniższego kodu kuponu EG24GG2, aby zabezpieczyć swój bezpłatny bilet na targi - po prostu zrealizuj go w VoucherShop na stronie www.euroguss.de/voucher

Źródło: Targi Norymberskie

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę