Evatronix rozszerza dystrybucję skanerów eviXscan 3D w Azji

Evatronix
Reklama
Reklama

W I kwartale 2019 r. Evatronix, polski producent skanerów eviXscan 3D, podpisał umowę o współpracy z firmą OPT Technologies z Japonii specjalizującą się w doradztwie w dziedzinie skanowania i pomiarów 3D oraz z firmą Symphony Innovations, która zajmuje się sprzedażą precyzyjnych urządzeń technologicznych w Singapurze, Malezji, Tajlandii, Wietnamie, Mjanmarze i na Filipinach.

Rozwiązania 3D oferowane przez Evatronix spełniają wysokie oczekiwania firm operujących na rynku japońskim w zakresie dokładności i precyzji pomiarów – mówi Terry Morita z OPT Technologies – Skanery eviXscan 3D na tle produktów konkurencyjnych zaskakują również atrakcyjną ceną.

Reklama

Podpisanie umowy dystrybucyjnej z japońską firmą było rezultatem udziału Evatronix w targach Manufacturing World w Tokio. Przed podjęciem decyzji o współpracy firma OPT Technologies dokładnie sprawdziła możliwości skanera eviXscan 3D: inżynierowie z firmy Evatronix wykonali skany i pomiary detali dostarczonych przez partnera.

W ramach umowy OPT Technologies oraz Symphony Innovations będą dystrybuować pełne portfolio rozwiązań eviXscan 3D: linię skanerów Heavy Duty (Quadro, Optima, Basic), oprogramowanie do przetwarzania danych zbieranych w procesie skanowania oraz rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, każdorazowo opracowane i zaprojektowane przez Dział R&D Evatronix.

Reklama

Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy z Evatronix, która gwarantuje najwyższej jakości wsparcie techniczne. – mówi Lenard Siew z Symphony Innovations. – Dzięki skanerom eviXscan 3D uzupełniliśmy nasze portfolio o urządzenia pomiarowe mogące efektywnie pracować w trudnych warunkach środowiskowych.

Źródło: Evatronix

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama