Expo Silesia: Branżowe spotkania w centrum polskiego przemysłu

Expo Silesia
Reklama
Reklama

Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia to 41 miast i gmin, ponad 2 miliony mieszkańców i niemal ćwierć miliona firm i przedsiębiorstw, wytwarzających ok. 8% PKB naszego kraju. Zlokalizowanie Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnego Expo Silesia w środku takiego regionu to niezaprzeczalny atut. Bezpośrednia bliskość lotnisk międzynarodowych, autostrady, dróg szybkiego ruchu to uwarunkowania dające wielkie możliwości nie tylko organizatorom targów, ale też wystawcom.

Sezon w 2019 r. rozpocznie szeroki wachlarz wydarzeń przemysłowych. W terminie 27–28 lutego wiodącym tematem będą Targi Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting. Towarzyszyć im będzie konferencja „Współczesna produkcja – kultura prężnego i szybkiego działania”, a także KOMPOZYTmeeting wraz z seminarium „Materiały Kompozytowe w Przemyśle” oraz Salon Logistyki i Magazynowania w Przemyśle LOGISTEX.

Reklama

Nowością w nadchodzącym roku będą Targi Urządzeń i Technologii Dźwigowych LIFTexpo organizowane od 29 do 30 maja 2019 r., stworzone z myślą o producentach oraz dystrybutorach urządzeń i technologii dźwigowych stosowanych w budownictwie i przemyśle. W tym samym czasie odbędzie się także Forum Budowy i Modernizacji Nieruchomości Silesia Property Expo, czyli miejsce prezentacji technologii i rozwiązań niezbędnych do sprawnego budowania i funkcjonowania nieruchomości przeznaczonych na cele mieszkaniowe, usługowe oraz przemysłowe.

W nowym terminie – w październiku – odbędą się debiutujące w 2018 r. Targi Techniki Świetlnej LUMENexpo oraz towarzyszący im Salon Elektrotechniki Przemysłowej. Całość poświęcona będzie przemysłowemu aspektowi oświetlenia oraz technologiom świetlnym i elektrotechnice.

Reklama

Przemysłowy rok w Expo Silesia zamkną w listopadzie Targi Opakowań i Technologii Pakowania ExpoOPAKOWANIA poświęcone opakowaniom w przemyśle oraz recyklingowi w branży opakowamiowej. W tym samym terminie odbędą się Targi Technologii Klejenia ExpoBONDING oraz wzbogacający ich tematykę Salon Taśm i Urządzeń do Taśmowania ExpoTAPE. Merytorycznie całość wydarzenia wesprze Instytut Spawalnictwa z Gliwic, prowadząc 3. Międzynarodowe Seminarium Klejenia.


Expo Silesia Sp. z o.o.
ul. Braci Mieroszewskich 124
41-219 Sosnowiec
tel. +48 32 78 87 596
exposilesia@exposilesia.pl
www.exposilesia.pl
www.facebook.com/exposilesia

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama