ExpoWELDING 2020 – trwają przygotowania do największych targów spawalniczych w Europie Środkowo-Wschodniej

Expo Silesia

ExpoWELDING to najważniejsze targi spawalnicze w Polsce i jedno z najbardziej uznanych wydarzeń branżowych w Europie. Tradycyjnie od blisko dwunastu lat w sosnowieckim Expo Silesia specjaliści spawalnictwa zapoznają się z najnowszą ofertą urządzeń i sprzętu niezbędnych przy wykonywaniu procesów spawalniczych dla potrzeb przemysłu.

Równolegle z Targami ExpoWELDING 2020 odbędzie się 62. Międzynarodowa Konferencja Spawalnicza organizowana przez Sieć Badawczą ŁUKASIEWICZ – Instytut Spawalnictwa z Gliwic. Konferencji towarzyszyć będzie Kongres Międzynarodowego Instytutu Spawalnictwa (IIW). Tegoroczną wystawę wzbogacą cztery specjalistyczne strefy w tym m.in.:
    • Strefa Technologii Cięcia – CUTTINGshow,
    • Strefa Bezpieczeństwa i Higieny Pracy – BHPexpo,
    • Strefa Robotyzacji i Automatyzacji – ROBOTshow,
    • Strefa Badań Nieniszczących – NDTexpo.

Tegoroczną nowością będzie również cykl prelekcji i prezentacji technicznych organizowanych w ramach Strefy Zgrzewania, mających na celu promocję i popularyzację technologii zgrzewania w Polsce. 

Więcej o targach ExpoWELDING: na stronie internetowej , jak również na profilu facebookowym wydarzenia

Kontakt do organizatora:
Joanna Tomczyk
kom.: +48 510 030 324 
e-mail: joanna.tomczyk@exposilesia.pl

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę