Faro Metrology Innovation Day również w Polsce

Faro
Reklama
Reklama

Podczas międzynarodowej kampanii promocyjnej firma Faro zaprezentuje nowe i innowacyjne rozwiązania w dziedzinie metrologii, które mają wspierać wydajną kontrolę jakości, udoskonalić procesy produkcyjne i zwiększyć końcową wydajność operacyjną.

Od 35 lat firma Faro dostarcza najnowsze rozwiązania w dziedzinie metrologii, które umożliwiają prowadzenie wysoce dokładnych pomiarów i kontroli 3D. Obecnie firma Faro organizuje „Faro Metrology Innovation Days” — międzynarodową kampanię promocyjną, która rozpocznie się w październiku.

Reklama

W czasie serii pokazów pod hasłem „Świętujemy tradycję – poznajemy innowacje” firma Faro będzie promować i prezentować swoje wybrane najnowsze urządzenia pomiarowe. Należy do nich nowe ramię Faro QuantumS (na zdjęciu), jedyne ramię pomiarowe na rynku, którego pomiary można weryfikować według międzynarodowej normy certyfikacji ISO 10360-12:2016, zapewniając maksymalną spójność i rzetelność pomiarów w szerokiej gamie środowisk roboczych.

Wszyscy uczestnicy będą także mieli okazję uzyskania dodatkowych informacji o najnowszych innowacyjnych technologiach firmy, takich jak Faro Visual Inspect, intuicyjny system kontrolny, który wykorzystuje zaawansowaną aplikację do przeglądania złożonych danych 3D na iPadzie w terenie, umożliwiając łatwą kontrolę i dokumentację na każdym etapie procesu produkcyjnego.

Poza informacjami wprowadzającymi, eksperci firmy będą mogli zaprezentować na żywo sposoby maksymalnego wykorzystania możliwości tych technologii i udzielić praktycznych wskazówek przydatnych w codziennej pracy. Faro zachęca wszystkich gości do przyniesienia swoich części i danych CAD, co pozwoli wykorzystać je bezpośrednio w pokazach na żywo.

Reklama

Oprócz wymienionych tematów zaplanowano także sesje specjalne poświęcone takim zagadnieniom, jak „35 lat innowacji: historia metrologii w Faro”, „Od rzeczywistości wirtualnej do rzeczywistości rozszerzonej” i „Ewolucja technologii ramion pomiarowych”.

Spotkania odbędą się w październiku i listopadzie w różnych miejscowościach w Niemczech, Austrii, Wlk. Brytanii, Francji i Hiszpanii. Do Polski wydarzenie to dotrze 16.11 i odbędzie się we Wrocławiu.

Źródło: Faro

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama