Fastener Poland znaczy coraz więcej w branży elementów złącznych

Fastener Poland
Reklama
Reklama

Jeszcze do niedawna nikt nie przypuszczał, że Kraków będzie postrzegany jako jedno z najważniejszych miejsc spotkań przedstawicieli branży elementów złącznych. Zmieniło się to dzięki Międzynarodowym Targom Elementów Złącznych i Technik  Łączenia Fastener Poland organizowanym w EXPO Kraków. Ich kolejna, trzecia odsłona odbędzie się w dniach 8-9 października. 

Na targach zaprezentuje się blisko 200 producentów i dystrybutorów maszyn, narzędzi oraz elementów złącznych z Belgii, Chin, Czech, Francji, Hiszpanii, Indii, Malty, Niemiec, Polski, Słowenii, Tajwanu, Turcji, USA, Wielkiej Brytanii oraz Włoch. Wśród nowości zobaczymy m.in. śruby typu KOMBI, stanowiące zintegrowany zespół śruby z podkładkami; profesjonalną prasę hydrauliczną ANS-618 do montażu elementów wciskanych typu PEM; kołki izolacyjne SMART, wkręt ASTRA Konfi z opatentowanym, gwiaździstym kształtem gwintu, główką stożkową z żeberkami frezującymi od spodu i częściowym gwintem; uniwersalne wkręty do drewna i konstrukcji drewnianych Hapax; kołki izolacyjne SMART S-IPT 8 i S-IPH 10 czy sprężynowe wkładki KATO bez zabieraka i blokad przeciw odkręceniu Advanex Lock One.

Reklama

Transfer wiedzy i … pracowników

Targom towarzyszyć będzie Forum Elementów Złącznych. W prezentacji inauguracyjnej dr Marek Łangalis z firmy Olfor przedstawi wyzwania stojące przed polskim rynkiem elementów złącznych. Wśród panelistów pojawią się między innymi specjaliści z Marcopol i Atotech. W tym samym czasie i miejscu odbędzie się IV Konferencja Forum Druku 3D organizowana przez Cadxpert. To najważniejsza konferencja w Polsce poświęcona przemysłowym zastosowaniom technologii addytywnych, a także technologii skanowania 3D oraz modelowania 3D. Targi to również idealne miejsce do realizacji planów i rozwoju zawodowego. To wyjątkowa szansa dla szukających nowych wyzwań zawodowych oraz dla przedsiębiorców, którzy w jednym miejscu mają dostęp do kilku tysięcy wysokiej klasy specjalistów.  - Polski rynek elementów złącznych wciąż bardzo dynamicznie się rozwija, prawie w dwucyfrowym tempie. A jednocześnie napotyka na bariery wzrostu w postaci braku pracowników. I tu bardzo pomocne mogą być targi – to świetna okazja do znalezienia pracownika bądź podjęcia nowych wyzwań zawodowych. Wszak w jednym miejscu spotyka się niemal cała branża– tak zapowiada Strefę Kariery Marek Łangalis, członek Rady Programowej Targów Fastener Poland.

Reklama

Odbierz bilet i wkręć się w targi

Organizatorzy zachęcają, aby do 4 października dokonać rejestracji on-line uprawniającej do odbioru dwudniowej bezpłatnej karty wstępu. Więcej informacji na stronie.

Źródło: Fastener Poland

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama